Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire érezheti meg valaki,...

Mennyire érezheti meg valaki, hogy nem valami túl hosszú élete lesz?

Figyelt kérdés
2023. aug. 24. 13:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem lehetséges.

Én is érzem, hogy nem fogok sokáig élni.

2023. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
A bolti árakon érzem, hogy én se fogok
2023. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
48%

Ha konkrét betegsége van valakinek, azt lehetséges, hogy megérzi. Előfordulhat, hogy folyamatosan gyengének, kimerültnek érzi magát, ez szintén betegségre utal. Ha halálos vagy súlyos betegsége van valakinek (még ha nincs is diagnózis), akkor is megérezheti, hogy már nincs túl sok neki hátra.

Viszont ha ezt különösebb ok nélkül mondja, semmilyen tünete nincs, akkor ennek lelki okai is lehetnek. Sajnos ilyen is okozhat fizikai betegséget. Én is jártam így, annyira megbántottak, hogy napokig nem tudtam enni, a végén már ki is hánytam azt a keveset, amit megettem, ettől pedig annyira legyengültem, hogy elmenni sem tudtam otthonról. Ráadásul nem is családtag, vagy közeli hozzátartozóm bántott meg, de nagyon a lelkemre vettem, ilyenkor én is azt éreztem, hogy jobb lenne nem lenni. Végül a családom és a barátaim segítettek benne, így rájöttem, hogy az az illető aki megbántott nekem szó szerint senkim, minden kapcsolatot megszakítottam vele és utána jobban lettem.

Bármi is az oka, érdemes a végére járni. Ha fizikai oka van, lehet gyógyszerrel, rosszabb esetben műtéttel kezelhető a betegsége. Ha pedig lelki oka van, támogatni kell benne, hogy túltegye magát rajta. A legfontosabb, hogy ismerjétek fel a problémát.

2023. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Nekem már azt is nehéz volt elképzelnem hogy 30 leszek

Mivel totál kilátástalan a jövőm, tényleg kb az egyik legrosszabb helyzetben vagyok ami lehet, így én is érzem hogy ha nem is ölöm meg magam, akkor sem lesz hosszu ez az egész

Bár az sokszor pont pozitívum

2023. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4


Ugyanez.


Meg anno azt, hogy megélem az érettségit.



Egyébként az egészségi állapotom se jó. Genetikám rémes. És kiskori hatások, jelenlegi környezeti hatások se jók.

2023. aug. 24. 15:02
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos ha az a karma hogy már kiskorban tönkretegyenek akkor eleve nyilván nem is a hosszu élet a karmád…

Mondjuk sztem a túl hosszu nem is jó, egy 75 év az már bőven elég


De ezen felül én egyszerűen nem tudom elképzelni magam 50 évesen ép elmével és emiatt érzem hogy vége lesz hamar

2023. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Grimfox ***** válasza:
70%
Nekem egész nagy esélyem lenne genetikailag hosszú, akár 80 évnyi életre is, de eléggé erősen gyanítom, hogy jó, ha a fele meglesz. Ez nem feltétlen előérzet, vagy megérzés, inkább annak az eredménye, hogy folyamatosan figyelem a testi-szellemi állapotomat. Amolyan következtetés.
2023. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Grimfox


Nekem is.



6



Sejtem.


Meg amolyan szerencsétlen, nehezen beilleszkedő is vagyok.


Sokszor csodálkozom, ha valami sikerül pl.

Semmi se sikerül egyenes úton, néha már lehet sejteni, hol lesz akadály.

2023. aug. 24. 15:13
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Mindenesetre ti nagyon könnyen veszitek xddd nekem már többször volt majdnem öngyilkossági kísérletem, ettől függetlenül ájulásba torkolló pánikroham kap el, mindig miközben ezt érzem/tudom hogy hamar megyek majd…
2023. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát sokat vagyok szomorú, esetleg ingerlékeny.
2023. aug. 24. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!