Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Atlantiszi Thoth Smaragdtáb...

Az Atlantiszi Thoth Smaragdtáblái című könyvben számomra érthetetlen, hogy az Arulu az egyfajta Mennyország vagy inkább a pokol?! Egyik alkalommal, mintha azt írná, hogy a sötét oldal odazárta a Fény Úrnőjét...

Figyelt kérdés

Vagy rosszul emlékszem?

És Amenti? Az a Föld belsejében van? Azon belül egy másik "dimenzióban"?

És az Amenti tkp micsoda?

Magyarázzátok el minél részletesebben, kérlek.



2023. aug. 28. 22:37
 1/3 Fuxoló ***** válasza:
68%
Egyértelmű, hogy a pokol. "Arulu" Arullú, szleng nyelvből alulról. A feluru pedig a mennyország, felürrű.
2023. aug. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, nagyon érdekes ez a könyv, de nekem sem érthető néhány dolog belőle. Szerintem is ez egy másik, tehát nem fizikai dimenzió lehet az Amenti, valahol lent a Földben. Csak akkor adódik a kérdés, hogy miért lehet megfeleltetni fizikailag a Föld belsejének, hogyha nem fizikai dologról van szó. Az Arulu-ra nekem sincsen ötletem, hogy mi lehet. De mindent egybevetve, ahogyan említettem fentebb, nagyon jó ez a könyv annak ellenére, hogy vannak benne nehezen érthető, misztikus dolgok.
2023. aug. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bővebb magyarázat:


[link]

2023. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!