Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekelne, szerintetek miért...

Érdekelne, szerintetek miért történhetett így? Persze nem biológiai értelemben. Hihetetlen, és felfoghatatlan mindig egy olyan ember halála, aki mindenféle panasz és előjel nélkül hagy itt minket.

Figyelt kérdés

Párom édesapját 2012.12.22-én álmában érte a halál.Számunkra felfoghatatlan, hogyan történhetett, hiszen nem volt beteg,nem panaszkodott semmilyen tünetre.Két hétig náthás volt,elkapott valami influenzát.Konkretizálva a kérdésemet,szerintetek ilyenkor mi történhet?A fájdalom mentes,észrevehetetlen halál jó halálnak minősül.Ez azt jelentené,hogy megelégedéssel távozott?Biztonságban érzi szeretteit,és tudja hogy rá már nincsen szükség?Vagyis mindent elmondott,mindent megcselekedett,amit az élet megkívánt tőle?A háttere a történetnek,hogy magára hagyta fiatal feleségét,aki mellől békében távozott.Vagyis ellentétbe ütközök ezen a ponton,hiszen elengedhetetlen lett volna,hogy vigyázzon arra a nőre,akinek a világot jelentette.Nem tudom ,hogy mit gondoljak.Megnyugtatóbb lenne abban a tudatban élni,hogy "magától" békében hagyott itt minket.Kérlek írjátok meg véleményeteket!


Előre is köszönöm.



2012. dec. 23. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Az ezotéria nem tudomány.

Egyébként semmit sem jelent a halál formája, egyszerűen meghalt, ez van. Részvétem.

2012. dec. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Az egész ott kezdődik hogy nincs lélek, egyszerűen ilyen nem létezik. Ezt csak az emberi agy képzeli el magának. Ha megszűnik az életfolyamat egy élőlényben, nem vándorol a lelke, meg kísért, meg megnyugszik, egyszerűen csak nem folytatja az agyi aktivitását tovább. Erre a klónozás a bizonyíték. Az ezotériát nem lehet komolyan venni, de még poénnak se.
2012. dec. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Sajnálom az apósodat, de ez van.
2012. dec. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazából,talán csak a lelkivilágomat akart megnyugtatni ezzel az alternatívával.Rossz amikor az ember nem tudja a "miértjét" a dolgoknak.
2012. dec. 23. 02:20
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez így van.
2012. dec. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp sajnálatos, de nem az ember dönti el, hogy milyen lelki állapotban, és mikor távozik. A halál nem válogat, és nem választható olyan formában, ahogy nyugtatnád magad.
2012. dec. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Részvétem. Tovább kellett mennie. Az is lehet, hogy már máshol van teljesítendő feladata.
2012. dec. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Élőfordulhat a te verziód. Az ember nem tudhat és jelenthet ki a halálról soha semmi biztosat ugyanis nem is lehet tudni semmit. Annyi a tuti hogy halál után ugyanabban a formában nem jön vissza senki. A többit az emberi agy nem tudja értelmezni és ez így van jól. Én úgy gondolom jobb úgy élni, hogy oka van mint úgy hogy csak véleltlen az egész és bármit teszel lényegtelen mert csak a nagy semmi vár rád arról nem is beszélve, hogy úgyis elfelenek a generációk.
2012. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a klónozás erre pont nem bizonyíték.... 2 azonos dns-ű ember nem azonos személyiségű pl.
2014. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!