Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szepes Mária után Peller...

Szepes Mária után Peller Mariann szeretne lenni az "ezotéria nagyasszonya"?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindennel tisztában van, könyvet is írt, sokan odafigyelnek rá, a gondolatai megvilágosítóak mások számára.

2023. szept. 1. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Jól néz ki a pofija, szóval szerintem jó lenne. Az ezotéria úgyis humbug, de legalább kellemes a látványa az asszonynak
2023. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Peller Mari nagyon bájos. Én csípom emiatt [link]
2023. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Neki mindenre van egy megvilágosító, útbaigazító válasza.

Sokszor akkor is tanácsokat ad, amikor nem kérik. 🙏

Többnyire a személyes tapasztalatait (ami ugye mindenkinek más) közli másokkal.

2023. szept. 1. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Aranyos, jópofa személyiség, de inkább lelkes útkeresőnek mondanám.


Szepes Mária bölcsességének szintjére azért még nem sikerül eljutnia, de jó úton jár.

2023. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Aranyos, jópofa személyiség, de inkább lelkes útkeresőnek mondanám."


🤭🤭🤭

2023. szept. 1. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel is villogott a szeme⚡👁️⚡, hogy hogy merészeli egy fiatal csajszi (asszem Konyhafőnökös) a 3. könyvét is kiadni! 😱 Mert "Ő" most nagyon nagyra van magával, hogy a 3. könyvét próbálja 40 évesen megvillantani! Elkapta a gépszíj, de hát a kamu spiritualitásért kikönyörgött ajnározás a legfontosabb! Spirituális egó az egekben, vegyék-fogyasszák-ZABÁLJÁK!!!🍩 a könyveit, addig is megvan a rajongótábor, amivel önmagát "fényesítheti"! Ellentmondást nem tűrő alakja sokadjára mutatkozik meg, olyan nincs hogy valaki jobban tudja hogy mi is az a SPIRITUALITÁS, hiszen ő "meg van világosodva", majd ő megmondja a tutit! Ha többet tudsz Nála👸, kioktatod, könyvet írsz, már kényelmetlenül mocorog a székében, hiszen "Ő" ennek a műfajnak a lelkes képviselője!
2023. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szepes Mária azért nem véletlenül a legnagyobb név a témán belül. Szerintem senki nem fog úgy a nyomdokaiba lépni, hogy én akarok lenni a következő Szepes. ennek ettől függetlenül kell megtörténnie és ne feledjük, hogy hatalmas műveltség kell mindehhez, az az alapja. Nem tudom, hogy Peller Mariann milyen szinten áll, de ki tudja. Lehet 30 év múlva akár ki is virágozhat mint spirituális sarokkő.
2023. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!