Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Hogyha ide...

Melyik a jobb? Hogyha ide kiírok egy több történésből álló eseménysorozatot ami évek óta aggaszt, vagy ha ajánl nekem valaki egy ezotériában nagyon jártas személyt és csak vele osztom meg?

Figyelt kérdés

Muszáj lesz megbeszélnem valakivel, mert már nem merek kimenni a házból a paranoia miatt

3 éve elindult egy eseménysorozat amit egyértelműen nem lehet a valóság talaján kezelni és kellene a tanács hogy mit tegyek, mi történt 3 éve és merjek-e kimenni a házból és elmúljon a paranoia.


Szerintetek kiírhatom ide hogy mindneki lássa és tud így valaki segíteni vagy tud ajánlani valaki valamilyen vezetőt/szerzetest, akárkit?


Nagyon sokat keresgéltem, de a neten csak fizetős jósokat, asztrológust, “mágust” találtam…


Segítsetek légyszi


2023. júl. 18. 14:10
 1/4 anonim válasza:
100%
Miért zárja ki a kettõ egymást?
2023. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én felajánlom rövidtávú segítségemet. Bármi kezelés, veled gyakorlás kell, sajnos olyanra már nincs lehetőségem, de valamit biztos tudnék segíteni.


Egyébként érdemes kiírni, mert az olyan, mintha a személyt is megkeresnéd, ha ő látja.

2023. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan írd ki, hátha többen tudunk segíteni :))

akik majd beszólnak azzal pedig nem kell foglalkozni

2023. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt paranoid skizofréniának hívják.
2023. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!