Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van, ha a halál elõtt nem...

Mi van, ha a halál elõtt nem egyszerre pereg le az életünk?

Figyelt kérdés

Egy ideje se fizikailag, se lelkileg nem vagyok jól. Ezzel egyidõben ilyen random, váratlan és teljesen elfeledett emlékképek bukkannak fel. Például munka vagy fürdés közben. Egyszerûen csak beugrik egy jelentéktelen esemény a múltból. Pici gyerekkortól a közelmúltig.

Szinte lepereg elõttem az életem. Csak nem másodpercek alatt, hanem hetek óta.

Lehet, hogy meg fogok halni?



2023. szept. 15. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem már volt ilyen és még mindig élek,szerintem nem fogsz meghalni. Emlékszem, nekem is ugyan ez jutott eszembe, hogy lehet itt a vég és azért villannak be képek emlékek a múltamból,de ennek már vagy 10 éve és még mimdig itt vagyok. Próbáld meg magad lelkileg rendbe tenni és fizikailag is sokkal jobban fogod magad érezni.
2023. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá. Ez hirtelen megnyíló tudatosság is lehet, hirtelen tudatállapot változás hatására. Ezt hívják spirituális köznyelven AHA-élménynek.
2023. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahaa!!
2023. szept. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt, nem csak halál előtt pereghet le az életed, másrészt az emlékképek random beugrása a és a lepergés között hatalmas különbség van.
2023. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez a normális dolog.

Nem "lepereg" előtted az életed, és főleg nem sorban - hanem rossz helyzetekben a tudattalan agyad előhoz egy csomó régi emléket véletlenszerűen, hátha valamelyik segít a problémában.

2023. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!