Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segített már meg Isten, mikor...

Segített már meg Isten, mikor nagyon kértél valamit?

Figyelt kérdés
Nem anyagiakra gondolok, hanem pl. hogy segítsen egy kapcsolat helyrehozásában, vagy hogy egy ember megbocsásson.
2010. okt. 17. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez rossz hozzáállás.


Isten nem annak függvényében segít, hogy mennyire-nagyon akarod. Ráadásul, ilyen dolgokba Isten szerintem nem szól bele, szabad akaratunk van, ha valaki nem akar megbocsátani neked, az az ő dolga.

2010. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne csak akkor higyj benne, amikor nagy szükséged van rá. Én nagy gyertyagyújtó vagyok, ha nem is minden este de elégetek egy-egy fehér gyertyát a nappaliban. Két éve deréktáji idegzsábám volt. Azt hittem belepusztulok a fájdalomba, három hónapig tartott. De előre én sem tudtam meddig kínlódom. Nem vagyok templomba járó, de hit a szívben lakozik. És imátkoztam esténként a gyertya lángja mellett.Kértem Istent segítsen. Éreztem erejét, ami előbbre vitt a gyógyulásomban.Mintha hallottam volna, kitartás, már nem tart sokáig. Lefoglaltam még inkább magamat, tereltem a fájdalmat, és egyszercsak kiállt. Azt hittem csak beképzelem magamnak, mert már azt sem tudtam, mi az ha nincs fájdalom. Kérdésedre a válaszom, véleményem szerint Isten lelki támaszt tud nyújtani, erőt ad és megmutatja a helyes utat a kapcsolatod helyrehozásában.
2010. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak kérni, de hinni is kell benne, hogy bekövetkezik a kérésed.

Különösen, ha Te okoztad a távolmaradást a Valakitől.

2010. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem sokszor segített meg a JóIsten.

Persze elég koros is vagyok hozzá a (sokhoz)

Minden este az az utolsó mondatom minden este az imám után, hogy:

Istenem! Adj lehetőséget, hogy megérdemeljem a mindennapi kenyeret és a bűneimért, csakis engem büntess.

2010. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Én azt kértem tőle, hogy megkaphassam, megtudhassam az élet valós leírását. A szabályt szerettem volna, ami a létezésről szól, a magyarázat, amivel megfelelően tudok élni. Végül is úgy a korrekt, hogy a receptet elolvassuk, mielőtt sütni/főzni készülünk, nem? :P

S nem csak magamért kértem, hanem a többi emberért is, mert ha megkapom, akkor átadhatom másnak is, hogy az ő életük is jobbá váljon. Isten pedig kegyes, és eljuttatta hozzám, amiért örök hála neki, de hát úgy is tudja. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Segíts magadon, Isten is megsegít!

De komolyan, ha hajlandó vagy valamiért áldozatot hozni, és dolgozni érte, Isten segíteni fog a célod elérésében.

2010. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
le se sz.rt eddig akármit akartam, pedig már nem vagyok fiatal :)
2010. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon erős hittel kértem Istent, h gyógyítsa meg édesanyámat, h velünk örülhessen az unokájának, nem adta meg...
2010. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem segített, de mindíg pénzzel!


Pontosabban megmutatta honnan lesz pénzem, és lett is )jó melók, melóhelyeken kiskapuk) !


Igaz 1x az orrom előtt rántott ki egy balfék 40 ezer forintot, a következő hülye vevő meg felkapta, hogy nem én ejtettem el?


Hát dehogynem jaj köszönöm!!!!


:D:D:D:D



Dícsértessék az ÚR !!

2010. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én erősen kértem, hogy gyógyítsa meg apámat és ne 15 évesen kelljen elveszítenem és, hogy jól sikerüljön a szemműtétem. Hát egyiket se adta meg..azóta nem is hiszek az ilyesmiben
2010. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!