Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyógyultatok már meg komolyabb...

Gyógyultatok már meg komolyabb betegségből Isten segítségével? Leirnátok az esetet? Meg azt h miből gondoljátok h Ő segített?

Figyelt kérdés
Pl. mennyi idő után volt pozitív változás.
2010. jan. 3. 16:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%

Loud Out Ludity

Mégpediglen: Isten segítségével, ez tág fogalom, mivel isten miatt betegedtem meg, nem? Én speciel nem gyógyultam meg, és nem is fogok, pedig nem vétettem senki, és semmi ellen, semmit. Segíteni soha nem segített, és nem is fog. Nincs isten.

2010. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Persze isten betegitete meg. Gondolkozz már mit beszélsz.
2010. jan. 3. 16:44
 3/35 A kérdező kommentje:

Ateistákat kérem ne irjanak ide. Kicsit unom már, hogy mint a férgek, mindenhova bekúsznak. tudnám mi értelme az üörökös rinyállásuknak. Én sem mászok szaros ateista topikokra rinyálni meg b*szkurálni titeket.

Örülj annak h nem kinoz senki folyamatosan. Ha a pokolba kerülsz, ott rinyálhatsz majd, mert ott télyeg nincs Isten. Ragyogó úton haladsz afelé, hogy számodra ne is legyen Isten.

2010. jan. 3. 16:49
 4/35 anonim ***** válasza:
59%
Ti vagytok olyanok mint a férgek. Be akarjátok magyarázni mindenkinek hogy isten létezik. Kit érdekel, hogy te beteg vagy aztán istenre támaszkodva akarsz meggyógyulni. Kapaszkodj belé, majd koppansz egy nagyot. Szerencsétlen...
2010. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
55%
Eddig akármilyen betegségem volt,az Isten segítségét kértem a gyógyuláshoz;meghallgatásra talált a kérésem.Meggyógyultam!
2010. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Hát, tudod nekem már nagyo sok mindenben segített Isten. Azért kérdeztem, ert amióta az irgalmasság rózsafüzért elimádkoztam, azóta nem érzem,hogy nyomna a ciszta.

Kiváncsi lette volna más tapasztalatára is.

Amúgy nem mászunk sztem sehova sem, nem kényszerítünk senkit sem templomba. Látom, elég zaklatott lelkiállapotban élsz. Isten senkit sem akar elveszni hagyni, csak abban az esetben hagyja, ha a lélek maga kéri ezt, maga utasítja el Istent. .Látom, te is hasonló lehetsz.

2010. jan. 3. 17:02
 7/35 A kérdező kommentje:
2010. jan. 3. 17:02
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"A placebo hatás egy olyan mérhető, megfigyelhető, vagy érezhető javulás az egészségi állapotban, mely nem a kezelés eredménye."

Kb. így működik Isten is. Ha bebeszéled, hogy tőle gyógyulsz meg, akkor te ezt is fogod hinni. Nem Isten gyógyít, hanem a gyógynövények, a gyógyszerek és nem az ima dolgozik, hanem az immunrendszer. Nektek hiába is magyarázunk, ti akkor is ki fogtok tartani Isten mellett. Majd akkor is hozzá fordulj, amikor halálos beteg vagy. Atesita vagyok, de nem érzemmagam féregnek, ti szeretétek mindig hittéríteni.

2010. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj szerintem semmi jogod mást féregnek nevezni és megmondani neki hogy az ő valósága mi legyen! Az oké, hogy te hizsel istenben. Hagyjad hogy más meg ne higyjen ha nem akar! Ettől nem lesz kevesebb (mert te igenis úgy beszélsz róla mintha az lenne) és nem neked van igazad! Ne tedd a saját hited mindenki nézve kötelezőnek (mert úgy beszélsz hogyna valaki nem hisz istenben akkor is van)! Mindenki abban hisz vagy nem hisz amiben akar.

Én már általános iskolás korom óta nem voltam beteg pedig nem vagyok hívő, nem is akarok az lenni. Saját magamban hiszek. He beteg is voltam kisebb koromban, a saját erőmmel gyógyultam meg!

2010. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
a placebonak ehhez semmi köze. Kb egy éve mást se szedek csak gyógynövényeket meg bogyókat.A placebónak akkor kellett volna működnie, nem most. Én nem téritek senkit sem. Pusztuljatok bele a poklotokba. Nem hiszitek azt h könyörögni fogok bárkinek is?? Engem csak az sért, hogy ha felteszek egy hivőkhöz szóló kérdédt, akkor az atesiták MINT A FÉRGEK odakúsznak és azzal jönnek h nincs Isten. Nem ezt kérdeztem, miért nem birjátok felfogni? Nem azt kérdeztem h van e Isten, és nem atesistáktól kérdeztem, a Vallás rovartba irtam, vallásos emberekhez. De nem értem mit burjánzotok itt.
2010. jan. 3. 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!