Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Videózta már le valaki azt...

Videózta már le valaki azt rejtett kamerákkal, hogy egy szelleműző, hogyan végzi a dolgát az otthonában, akinél szellemet űz?

Figyelt kérdés
Fontos: A kérdésben nem számít az, hogy léteznek/nem léteznek szellemek, ugyanis itt most a szelleműző igazolásáról lesz szó, hogy valójában csinál e valamit, vagy csak mondja, hogy: "Gyere be, 1 óra múlva" és egész időn belül ült egy széken.
2023. szept. 24. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem egy barátom kamasz korában foglalkozott ilyennel. Elmesélte egyszer az egyik esetét, amikor el kellett mennie helyszínre.


Ha érdekel, megírhatom.

2023. szept. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

#1

Jah nehogy már egy anonim oldalra ne merd kiírni.

2023. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
2#, Tessék?
2023. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ird le légyszives.
2023. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Az az egy eset, amit mesélt, hogy felkeresték, mert zavaró dolgok voltak a házban. Nem emlékszem már, miért kellett kimennie. Talán, mert érezte, hogy ez nem csak egy sima elküldés. Kint elkezdett beszélni a szellemmel, és közvetített egy családtagnak, mert valami régen meghalt papa volt, és valami mély gondja volt. Azt megbeszélték, utána rövid idővel a szellem magától tovább lépett.

Ha jól emlékszem egy óra sem volt az egész. Vagy fél óra se. Azt tudom, hogy kb 1 órát vonatozott és azt mondta rövidebb volt, mint az oda út.


Mikor én beszéltem eddig szellemmel, az is nagyon rövid idő, hiába van komoly megbeszélni való, szóval szerintem fél óra lehetett annó neki.


Ezen nincs mit leírni. Azt írtam most le, hogy beszélgetett. Egy kívül álló annyit tapasztalna, hogy ő és 1 családtag beszélnek fél óráig.

Meg nem létezik szellemüző. A szellem te vagy, miután meghalsz. Nem kell téged elűzni... Van aki a testén kívülre is érzékel, nem csak amit az agya pumpál neki. Ettől még nem vagyunk szelleműzők, és nem űzünk senkit sem.

Meg nem megyünk helyszínre. Én még egyszer se voltam senkinél se. Nehéz is lenne, az emberek nagyja külföldi, aki betalál azzal, hogy zavaró dolgok vannak az otthonába.

2023. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minek kéne videozni? Ott lehet a tulaj, végignézheti saját szemével, ha akarja, mit csinál a "szellem űző".

Ha meg ennyire bizalmatlan, akkor elég ha bekamerázza a lakást, meg a szomszéd valagát és akkor látja, ha szellem van.

2023. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti valós, ha nincs róla videó.
2023. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!