Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elátkozni valakit?

Hogyan lehet elátkozni valakit?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem mondani egy jó praktikát, amivel hatékonyan tudok átkozni?

2023. szept. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy mert visszaszáll rád
2023. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Milyen világot élünk? Nem lehet csak simán megverni?
2023. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam olyankor müködik amikor nem görcsösen akarom mert azonnal megbosszulja magát pl elátkoztam valakit tiszta erőmből gyülölettel, és elesett eltörte magát de aznap estére belázasodtam és akkor kerültem két hét covid karanténba, szóval egyböl visszaütött! Amikor csak simán azt akarom hogy az illető érezze át amit én, csak annyit ne többet, az nem baj ha visszaszáll mert annyit már úgyis átéltem általa. Vagy ha azt akarom, hogy tünjön el hogy valahogy szabadulhassak meg tőle, ezek bejönnek,valamilyen módon eltünik az életemböl
2023. szept. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudnék praktikát mondani, de nagyon részletesént nem szeretnék. Rontáshoz vagy energia-elszíváshoz elég pentagram is rajzolva és akár képzelettel manifesztálva is. Egyébként erős védelem nélkül visszaszáll, illetve karmát okoz.

Nálam legröhejesebb helyzet az volt, hogy megátkozómra pentagramot tettem és védelem nélkül még sokszorosan megszívtam.

2023. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint ő képes volt hosszútávra megátkozni és semmi baja nem volt, én rögtön megszívtam még plusz az átokra rá.
2023. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!