Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudok valakit elátkozni...

Hogy tudok valakit elátkozni vagy rontás küldeni neki hogy hasson is rá?

Figyelt kérdés
csak értelmes válaszolók irjanak.Van egy személy az életemben aki a mindennapi életemet megkeseriti és teljesen tönkre akar tenni és az életem csak akkor lehet teljes ha az az ember végleg eltávozna már az élők sorából,tudom hogy az átok meg ezek vissza szálnak arra aki küldi de már nem érdekel csak nyugott életet akarok.

2021. máj. 16. 17:26
 1/8 anonim válasza:
46%
Avada kedavra!!!!!
2021. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
82%
Ha az átok visszaszáll, hogyan lesz nyugodt az életed? Nagyjából ugyanolyan lesz mint most, csak azt közvetlenül te fogod okozni. A különbség csak annyi lesz, hogy akkor már nem lesznek opcióid, hogy elkerüld azt az életet.
2021. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Ne átkozz, kérlek. Rosszabb is lehet.

És szerintem te sem akarod ezt hogy rosszabb legyen. Várd ki a végét, nagyot fog még az az ember burulni, hidd el.

2021. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem elég nyugodt az életed, nyugodj meg! Attól megnyugszol.

Karmáról hallottál már? Nos, az az, amit most épp visszakapsz.

Egyébként folyamatos szeretet- és áldásküldéssel meg tudnád javítani a köztetek lévő kapcsolatot. Alkalmas vagy rá?

2021. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Verd meg, ha megtudod, de előtte azért próbálj valahogy kedveskedni. De hogy csesztet téged?
2021. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aldiss ***** válasza:
82%

Ne őt akard megátkozni, inkább magadra kérj áldást/védelmet.

Hatékonyabb a szúnyogriasztó, mint minden szúnyogot agyoncsapni.

2021. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Engem is érdekelne, nekem már úgyis mindegy mi száll vissza rám, követem a kérdést!
2021. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem száll vissza egyébként. De jobb lenne szerintem inkább olyan módszer amivel távol tartod az illetőt, elűzöd, nem megátkozod.
2021. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!