Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul, hogy...

Mit csinálok rosszul, hogy rám nem hat a Dianetika auditálás? Miközben ott többekre hat, és clearek.

Figyelt kérdés

Idén 8.22-én kezdtem az auditálást, kb. 30 órát auditáltam, de az ottani ember is mondta, és én is észrevettem, hogy nincs tartós nyereség. A lényeg, hogy auditálásnál nem tudok visszatérni fájdalmas eseményekhez (engramokhoz) olyan szintre, hogy újra átéljem.

Ott többen clearek, akkor nekik valahogy csak hatott az auditálás, és van olyan is ott, aki szintén clear, vissza tudott menni magzatkorra, és észrevett valamit, ami fontos volt, és kezelték, és azóta jól érzi magát. És többen vannak ott, akik vissza tudtak térni normálisan, és már clearek vagy majdnem azok azóta. Akkor csak hatásos, és én nem csinálhatok valamit jól. Nagyon szeretnék felvilágosítást, hogyan működik ez az egész, és mi az oka annak, hogy nemtudok eseményre normálisan visszatérni (érezzem az ottani szagokat, lássam amik ott voltak, halljak mindent amiket ott mondtak, és érezzek mindent, amiket ott éreztem, nem visszaemlékezés! ez jóval több, és részletesebb annál). Illetve érdekel, hogy magzatkori emlékig hogyan tudtak visszatérni auditálásnál, aiknek sikerült, meg olyan állapotba, amikor öntudatlanok voltak, mert ezek a legfontosabbak.

A Dianetikai Központban volt akiket kérdeztem, de rémuszokban válaszoltak ("Ezt nem lehet megmagyarázni, csak jött a gondolat.", meg hasonló válaszokat kaptam).

Hiába gondolok vissza, nincs emlékem.

Kérlek Titeket, aki ad, értelmes választ adjon, nagyon megköszönném, mert nagyon fontos, hogy e téren felvilágosítást kapjak. Minden választ elfogadok, és számításba veszek. De örülnék ha írna olyan is, aki szintén csinálta ezt, vagy bárki, aki tapasztalt e téren, vagy érte ehhez hasonló. Ha valaki vissza tudott menni öntudatlan, vagy magzatkori állapotba, nagyon örülnék, ha leírná hogyan csinálta, mert segítségemre lehet.

Nagyon fontos lenne!

Értelmes válaszokat szeretnék, mert ez egy komoly, és fontos téma.

Köszönök szépen előre minden választ!



2023. szept. 29. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy valaki 2023-ban kiír egy ilyen kérdést. Te hol éltél eddig, hogy nem hallottál arról, hogy ez egy hol egyháznak, hol önsegítő csoportnak, hol üzleti tanácsadásnak álcázott maffiahálózat, ami konkrétan emberek kifosztásával foglalatoskodik? Vagy esetleg a szüleid vittek bele tehát beleszülettél? Hány éves vagy?
dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A szüleimnek semmi köze ehhez, nem hallottam még erről, nem tehetek arról, hogy Nekem eddig senki nem beszélt erről.

23.

dec. 20. 14:03
 13/19 A kérdező kommentje:

Amúgy neten láttam a hirdetését. Tök jónak tűnt. Azt mondták ott, hogy a dianetika segítségével eltűnik minden korábbi rossz gondolat/tapasztalat, és 1 boldogabb életünk lehet.

Csak nemtudom mégis mi a fenét csinálnak ott, hogy többen clearek, boldogok, semmi gondjuk nincs, képesek időt jól beosztani, meg teljesen pozitívan fognak fel mindent.

Nekem meg volt 30 óra auditálásom, és a nagy büdös semmi nem lett.

Másnak meg 30 óra alatt elég sok javulás lett (nem lett clear csak sokat javult). Nem értem mit csinálnak, hogy legtöbbnek sikerül, Nekem nem...

dec. 20. 14:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Te meg elhitted, fizettél is nekik bőven és még mindig elhiszed.
dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Már abbahagytam, mert nem vezetett haszonra, szerencsére nem ment rá a gatyám.
dec. 20. 16:51
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze, ez tök jó, hogy magadtól is rájöttél. Azért gondoltam, hogy beleszülettél, mert amúgy eléggé ismert, hogy miben utaznak, és már nagyon nem tudnak újakat behálózni. De ezek szerint még mindig előfordul. Interneten sok infót találsz róluk, némelyik egészen elképesztő, örülj neki, hogy te hamar megszabadultál tőlük. Csak mondjuk van, hogy ilyenkor elkezdenek zaklatni, meg az auditálás során kiszedett privát infókkal zsarolni, bár szerintem már ezzel se jutnak túl messzire.
dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Arra rájött, de még mindig elhiszi.
dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17-es:

Mivel itt senki nem magyarázza el normálisan. Ha kb. 3 mondatban leírná valaki, hogy akkor miért vannak olyanok, akik ott vannak, jól érzik magukat, nagyon boldog életet élnek, akkor már tudom mi van. Vagy ha ad 1 cáfolatot, az is jó.

dec. 21. 12:11
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Adtak rá magyarázatot. Csak te hiszed el, hogy ott jól érzik magukat, meg sikerült nekik, clear-ek lettek, de ez nem igaz, mert ugye ott kezdődik, hogy nincs is ilyen, hogy clear, másrészt ezek nem is ellenőrizhető állítások. Csak a vetítés megy, hogy elszedhessék a pénzed. Hiába várod, hogy majd elkezdenek neked tanácsokat adni, mit hogy csinálj, mert mindenki tudja, hogy az egész egy szélhámosság.
dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!