Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz lehet Xenu legendája és...

Igaz lehet Xenu legendája és tényleg tőle származunk?

Figyelt kérdés
A szcientológiában Xenu egy gonosz herceg. A Galaktikus Föderáció vezetőjeként 75 millió évvel ezelőtt Douglas DC-8 típusú utasszállító repülőgépeken egy csomó űrlényt küldött az akkor még Teegeeacknek nevezett Földre, vulkánokba rakta be őket és hidrogén bombákkal felrobbantotta őket. Ennek hatására ezek az űrlények meghaltak, a lelkeik kiröppentek, de egy nagy esernyő szerű lélekfogóval összegyűjtötte őket és aztán mozikban levetítettek nekik egy csomó filmet. Agymosásnak vetette alá a lelkeket. Az emberi civilizáció vívmányai a tudománytól a művészeten át a vallásokig ennek a mozivetítésnek az emlékeiből áll. Ezek a lelkek ezután bele lettek töltve az emberekbe, pl. ha reumás vagy, akkor igazából egy ilyen bezárt lélek van az ízületedben. Remélem, érthető volt.

2017. nov. 15. 13:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Igen, tényszerűen ez történt. Annyi maradt csak ki, hogy 3D-s filmeket vetített nekik.
2017. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
és a szcientológusok tényleg beveszik ezt a maszlagot?
2017. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ezt is felvesszük a "minden héten megkérdezzük" rovatba, legalább nem csak ateista/evós kérdések lesznek ott:)
2017. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%

Nem. Semmi ilyen nem történt. a Teremtésnek van Forrása, és Ő tájékoztat bennünket a történtekről.

Őt pedig Jehova Istennek hívják, nem Xenunak.

2017. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Hát persze, egyértelmű.
2017. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen kizárt.

Xenu,egy képzeletbeli filmhős.


Vannak ötletek,melyeket a szerző,a Bibliából lopott.

2017. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Figyi,én reumás vagyok,de ha nem is lennék az,akkor is azt mondanám,hogy ez egy betegség,nem vicc. Ráadásul elég komoly,amikor én voltam anno gyerekreumatológián, sok akkor velem egykorú páréves gyerek járókerettel járt,vagy amikor a néhány hónapos babának szívták le az ízületi folyadékot a térdéből. A lényeg,hogy ez egy betegség és azzal nem illik szórakozni ilyen agyament történetekkel.
2017. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%

Hát erre csak azt tudom mondani, hogy sajnálom azokat, akik Istenről ezt gondolják.

Mert bár irgalmas, és a Fia halála megváltást eredményez, de csak azoknak, akik igyekszenek úgy is élni, mert Isten új rendjében, nem lesz olyan, ami most még van.


(1János 5:3, 4) 3 Mert az Isten szeretete azt jelenti, hogy megtartjuk a parancsolatait; a parancsolatai pedig nem megterhelőek, 4 mert minden, ami az Istentől született, legyőzi a világot. . . .

2017. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%

"Fia halála megváltást eredményez, de csak azoknak, akik igyekszenek úgy is élni,"


Tehát neked azt tanítják, hogy a ki nem érdemelt kedvességet ki kell érdemelni?

2017. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%
Egy párhuzamos univerzumban biztos.
2017. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!