Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha kapnátok egy olyan ezoterik...

Ha kapnátok egy olyan ezoterikus képességet, amivel megszűntethettek minden erőszakot és háborùt, de cserébe meghaltok, alkalmaznátok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 13. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, persze
Nem, dehogy
Hát, nem is tudom
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
A háború természetes része az emberi létnek.Durván túlszaporodtunk,szavakkal nem lehet hatni a társadalomra,csak drasztikus módszerekkel lehet némileg csökkenteni a létszámot.Felejtsük el azt az agyoncsépelt közhelyet hogy mindenkinek joga van az élethez.Szükség van háborúkra,járványokra-vagy használható megoldásra,arra hogy a mostani létszám tizedére csökkentsük a népességet.Ha lenne különleges képességem,én arra használnám hogy élhető maradjon a bolygónk-ez 8 milliárd ember mellett nem megy.
2023. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
48%
Képtelen lennék, imádok élni
2023. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen.


Legtöbb ember alig tud valamilyen behatást elérni a társadalomban, én meghalnék az emberiség javára.

2023. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok túl hívő de Jézus is valami ilyesmit tett és lám nem szűnt meg az erőszak
2023. okt. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem mert az erőszak alapvető emberi ösztönünk és mi magunk döntünk mellette. Ez a képesség azt jelentené hogy az életem árán megfosztok mindenkit attól amitől ő embernek mondhatja magát és megszűnik a szabad akarata.

Értem amúgy hogy mire akarsz kilyukadni de akkor pontosits

2023. okt. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy ez egész jó kérdés.

Dilemmás.

2023. okt. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem, én szeretem nézni ahogy mások meghalnak eroszakosan. Igyekszem mindig elkerülni a konfrontációkat és kívülről nézni popcornnal es forrocsokival a takaro alatt.
2023. okt. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

7 az erőszak ennél több.

Pl az is az amikor valaki tévesen tesz véletlenül uborkát asajtburgerbe pedig te nem kértél és leallsz balhezni, kiabálni, csapkodni, dobalozni (hisztizni). Meg panaszkonyv, muszakvezető, rendőr, pszichológus mert biztos kettyós az aki csinálta, vagy felvette a rendelést...stb. ez is erőszakos viselkedés.


A te példád evidensen elítélendő, de nem csak fizikai bántalmazás létezik. Nem csak egy felé képen lehet erőszakos valaki.

2023. okt. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#8

Szerintem ez beletartozik az erőszakba, de aki ilyen kicsi dolgok miatt balhéznak, azoknak más problémájuk is van.

2023. okt. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk engem érdekelne, hogy ezt hogy kellene elképzelni, de igen. Elég rossz belegondolni, hogy napjainkban több rabszolga van, mint a történelemben bármikor. Az internettel a rossz emberek is egymásra akadtak és hát, dark weben mennek ugye érdekességek bőven.

Nálunk is van mikor 5 ezer forintért agyon vernek valakit és van mikor ilyen "nyomós" indok se kell ehhez. Tényleg utálom, hogy ilyen a világ. Ha nem lennének rossz emberek, meg az eljövendő nemzedékben se lenne utána ilyesmire hajlam, akkor simán. De az eddigi retardáltak is szünjenek meg létezni.

2023. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!