Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megállítani az...

Hogyan tudnám megállítani az engem ért sorozatos szerencsétlenségeket?

Figyelt kérdés
Csőtörés, lábtörés, közeli hozzátartozó halála...

2023. okt. 31. 11:42
1 2
 1/16 Grimfox ***** válasza:
58%

A hozzátartozó halálának semmi köze a szerencséhez, vagy balszerencséhez. Érthető, hogy megvisel, de az nem a te életed függvénye. A csőtörés, és lábtörés elkerülhető, ha tudatosabban élsz. Ez így elég tág fogalomnak hangzik, de a lényege az, hogy mindig figyeld önmagad. Ha érzed, hogy kevésbé vagy jó passzban, rosszabb a figyelmed, akkor ne vállalj olyan feladatokat, amik baleseteket okozhatnak, avagy fokozottan ügyelj a magad, és mások biztonságára. A csőtörés sem egészen a te balszerencséd. De ha mondjuk 5-10 évente ellenőrizteted a ház vezetékeit, kábelezését, gázcsöveket, karban tartod, amit magad is meg tudsz oldani, akkor kevesebb meghibásodással kell szembenézned.

Az önmagad figyelését lehet magasabb szinten is űzni, ehhez önismereti meditációt kell folytatni, úgy rá tudsz jönni, mikor, és mire kell jobban figyelned, jobban fogod érezni a rizikós helyzeteket, kevesebb baleset, vagy más kellemetlenség ér.

2023. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Mikor tört el a lábad?
2023. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Melyik lábad, hogyan?


Kit veszítettél el?

2023. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, másnak is van amikor annyi minden jön össze ami miatt el is veszti a józan eszét de senki nem fogja elhinni hogy itt már “van valami a levegőben”

Tudom miről beszélsz, megoldást nem tudok

2023. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Október 24-én tört el a jobb bokacsontom. Az öcsémet veszítettem el.
2023. okt. 31. 16:11
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Milyen sorrendben jöttek? Esetleg más egyebek is voltak?
2023. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

1. Csonttörés 2. Csőtörés. 3. Haláleset

Egyéb nem volt.

2023. okt. 31. 21:39
 8/16 Weirby ***** válasza:
57%

Elsőként szeretném kifejezni a részvétemet és a támogatásomat neked. Tényleg olyan, mintha valamilyen peches átok ült volna a válladra. Én is voltam már a mágia és az ezotéria mély vizeiben, és úgy érzem, hogy néhány tippel talán tudok neked segíteni.

Emlékszem, amikor egyik barátomat hasonló sorozatos szerencsétlenségek érték, elvégeztünk egy átoktörő rituálét. Ahhoz, hogy megpróbáljuk eltávolítani a rossz energiákat, szükségünk volt néhány fehér gyertyára, sóra és esővízre. A szertartás közben elképzeltük, hogy a negatív energiák eltávoznak, és helyüket a pozitív energiák veszik át.

Amulettek és talizmánok is segíthetnek, sokan viselik azokban az időkben, amikor extra védelemre van szükségük.

Próbálj meditálni vagy jógaórára járni. Egyik alkalommal, amikor én is rossz időszakon mentem keresztül, az én jóga tanárom azt mondta, hogy a jógagyakorlatok segíthetnek a belső egyensúly visszaállításában és a negatív energiák kiűzésében.

De az is segíthet, ha beszélsz valakivel. Emlékszem, amikor elveszítettem a cicámat, egy spirituális tanácsadóhoz fordultam. Nem csak a lelki gyógyulásban segített, hanem néhány praktikus tanáccsal is ellátott a mindennapi élethez.

Végül pedig, fontos emlékezni arra, hogy az életben vannak jó és rossz időszakok, és bár most nehéz lehet, az idő segíthet a sebek gyógyításában. Remélem, hogy hamarosan jobb idők várnak rád!

2023. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Minden tiszteletem, de ezek mindennapos dolgok.
2023. nov. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
9 de ha rövid időn belül történik 10 ilyen, az már nem mindennapos
2023. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!