Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a jövőbeli...

Elképzelhető, hogy a jövőbeli bűneimért szenvedek ennyit?

Figyelt kérdés

Az életem kész szenvedés. Átéltem a családon belüli erőszakot, az iskolában szívattak, ok nélkül. Meg kellett szakítanom a tanulmányaimat, és jelenleg nem is tudom folytatni. Szegény vagyok, jelenleg 205 Ft van a pénztárcámban. Barátaim nincsenek, annyi sincs, aki lejöjjön legalább kicsit beszélgetni velem. Barátnőm egyáltalán nincs, legutóbb 5 évvel ezelőtt szexeltem, azóta semmi nem jött össze.


A múltban követtem el hibákat, de nem hinném, hogy annyira aljas lettem volna. Senkinek a szájából nem vettem ki a kenyeret, senkit nem tettem földönfutóvá.


Arra gondolok, hogy ez a szenvedés egy jövendölés, és a jövőbeli hibáimat, bűneimért kapom most ezt a büntetést, hogy egy liter tejet sem tudok venni. Lehetséges, hogy egy gazdag szemétláda leszek, aki másokat semmiz majd ki, és azokért a bűnökért szenvedek most.


2022. júl. 27. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2022. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Nekem is ilyen az életem, én is keresem rá a választ, eddig még nem kaptam sehol.

Sőt az ezoteria engem csak tovább idegesített, mivel semmilyen választ nem kaptam

El kell fogadni hogy van aki szenvedesre van aki elvezetre születik.

Persze én sem akarom, ha könnyebb lenne az öngyilkosság már rég nem lennék itt

2022. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az öngyilkosságon már gyakran gondolkodtam.
2022. júl. 27. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Az ilyen sorsú embereknek mint én meg ezek szerint te az az egyetlen épeszű megoldás
2022. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy meg kellene magam ölnöm. De ez egy érzelmi döntés lenne. Amíg nem hoztam ki magamból a maximumot, és nem látom, mire vagyok képes, addig felesleges eldobni az életet. Tehát még folytatom a küzdelmet.
2022. júl. 27. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen az élet
2022. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
89%
folytasd! gondolj arra azért szenvedsz, hogy megtanulj úgy küzdeni, mint senki más.A lustaság okozza a legnagyobb balszerencséket.
2022. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Ne ilyeneken gondolkozz, hanem keress munkát. 8 általánossal is lehet találni. Egyből több pénzed lesz, mint most.
2022. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ne azon törd a fejed, miért történik ez, inkább tegyél ellene. Munkát valószínű tudsz keresni.


Lehet szegény vagy és most nincs szerencséd, de várhat meg egy jó élet, és később már csak nevetnel azon, hogy a befejezésen gondolkodtal.


Mindenkinek van nehéz pontja, ha ez nem is látszik sokszor. Belőlem se nézne ki senki, hogy egyszer be akartam fejezni, de egyszer kinomban felnevettem, és azt mondtam, én nem lehetek ennyire szánalmas, nem, ezt nem engedem meg magamnak… és megcsináltam. Az akarat sokat ér, és neked is segíteni fog, ha élsz vele.


Nem csináltál/csinálsz majd semmi rosszat, egyszerűen ilyen az élet … fel kell állni és menni tovább, amíg bírod . És hidd el, meg fogja érni egyszer :)

2022. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8


Szeretném befejezni a gimnáziumot, és leérettségizni estin, még a 11-12. osztályt kell lejárnom.


#9


Köszönöm szépen a bátorító szavakat! Nem adom fel, megyek tovább az úton.

2022. júl. 28. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!