Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van más is, aki úgy érzi,...

Van más is, aki úgy érzi, hogy a világ haldoklik?

Figyelt kérdés
Manapság egyre furább trendek vannak, fura dolgok történnek világszerte, sokan nem hisznek/hiszünk már semmiben. A szórakoztató ipar egyre bizarabb. A társadalmak frusztráltak. A gazdaság stagnál. Szinte érezhető a hanyatlás szele. Szerintem legalábbis.

2023. nov. 6. 14:12
1 2
 11/17 Grimfox ***** válasza:
73%
Nem a világ haldoklik, hanem a civilizáció az, ami beteg. Ez ciklikusan többször megtörténik a történelem során. Ezeket hanyatlás követi, és társadalmi átszerveződés.
2023. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez nem egyfajta "bezzeg régen" kérdés, inkább csak szimplán kíváncsi voltam, hogy ezt csak én érzem így vagy másnak is van egy ulyen vibe-ja? Pedig ez nem feltétlen indokolt, de én amikor bekapcsolom a tévét vagy az interneten nézek valamit vagy kimegyek az utcára ez az érzésem támad.
2023. nov. 7. 10:03
 13/17 Grimfox ***** válasza:
75%
Az más, ami a tévéből, internetről jön. Az szándékos félelemkeltés, szuggesztión, vagy nyílt rémhíreken keresztüli manipuláció. Jelenleg cél, hogy az átlag ember minimum bizonytalanságban éljen. Amikor kimész az utcára, azt látod, érzed, hogy mások is ennek a hatása alatt állnak.
2023. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem az élettel van baj, hanem a világgal.


Most már azt mondom:


Nem a világgal van baj, hanem az emberiséggel.

2023. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Húzz sorszámot és állj be a sorba fiam
2023. nov. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindig és mindenki így érezte kortól és évszázadtól függetlenül. Legalábbis mindig volt olyan aki így érzett. Nem hiszem, hogy ez egy új fajta érzés, jelenség.
nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!