Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy eltünt valamilyen tárgyatok sehol nem találtátok és egyszercsak megtaláltátok ott, ahol már kerestétek?

Figyelt kérdés

Mindig van az övtáskámban egy kisfésű. Legutóbb nem találtam meg, kerestem mindenhol, kipakoltam mindent a táskából sehol nem volt.. és 1-2 hét után megint ott volt. Olyan fura.

Múltkor az öngyújtóval voltam így, mikor jártuk a temetőt egyszerűen nem találtam meg, majd pár nap után az is ott volt újra.

Veletek volt már ilyen? :O


nov. 6. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Pár napja elhagytam egy kedvenc sálamat. Legalábbis ezt gondoltam. Égen-földön kerestem, az összes táskám átnéztem, nem volt sehol.

Tegnap gondoltam átpakolom a cuccaim a hátizsákomba, és ott volt. Abban a hátizsákban, amit 2-3 nappal ezelőtt is megnéztem, hátha benne van.

nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer a tv távirányító előkerült a szennyestartóból, holott azt már előtte átnéztem, minden büdös zoknit és alsógatyát átmorzsolgattam, de nem volt ott - és egyszer csak mégis ott volt.
nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a távirányítóval vagyok így néha. Keresem mint a f.. mindent megnézek, nincs.. aztán mégis ott van. Jó néha lehet vak az ember stb de van amikor elgondolkozok
nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
A marszupilamis papucsomat elvitte a róka, és rá 2 napra megtaláltam az én ágyam végében.
nov. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platonlover69 ***** válasza:
Igen
nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami összejövetelre készültem, elővettem a csokornyakkendőt, inget nadrágot húztam fel, de amikor fel akartam venni a csokort, eltünt, mindenhol kerestem vagy 20 percen át, és már majdnem le mondam róla, hogy ez nem kerül elő, hát ott volt a párnán. Mondom, az egész szobát átkutattam, nem találtam, de ha a párnán lett volna BÍZTOS láttam volna. Sokáig kerestem, és hirtelen ott termett a párnán. Fura.
dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!