Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álmodtam egy ismeretlen...

Álmodtam egy ismeretlen emberről és megtaláltam a facebookon . Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktak érdekelni az ilyen témák , de ez a mostani fura volt . Álmodtam egy lányról és még a nevére is emlékeztem ébredés után .

Kiváncsiság képpen , rákerestem facebookon és megtaláltam .


Ez még is hogy lehetséges ? 0 közös ismerős ! Biztos hogy nem találkoztam vele eddig .


Egy nagy véletlen ?


Ti mit tennétek / gondoltok ?



2019. nov. 17. 08:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%
Szerintem engedd el a témát,kivéve ha a lány is rólad álmodott
2019. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Azt hogy találkoztál vele az utcán,és elbeszélgetettek,elmondta a nevét de azt elfelejtetted. De biztos hogy találkoztál vele korábban. Csak elfelejtetted.
2019. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Mi a neve?
2019. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
100 % hogy nem találkoztam még vele :) Nevét persze nem árulom el , de azért kösz .
2019. nov. 17. 17:09
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Jelöld be. Ha visszajelöl valószínűleg találkoztatok már.
2019. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Lehet nagyon régen láttál valakit aki megszólalásig hasonlít rá, vagy nem emlékeztél olyan pontosan az álmodból rá. Ha valamit elfelejtesz, az agyad újraalkotja az emléket, természetesen már nem ugyanolyanra mint az eredeti volt. Lehet hogy csak nagyon hasonlít rá akit álmodban láttál, lehet hogy tényleg elmentél mellette az utcán, esetleg ott volt a tömegben egy képen amit láttál és úgy fűzte be az agyad. Végtelen lehetőség van arra hogy mit láthattál. Én pl egy srácot nagyon,nagyon ismerősnek találtam, később meg koppant a fejemen a tégla hogy bakker a saját sztorim egyik fő karakterét látom a buszon amivel hazafele megyek. Csak a bőr és haj árnyalata tért el, de az arc szabása egészen olyan volt.
2019. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Jelöld be, ha visszaír, akkor akár rá is írhatsz :)
2019. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Azon a szombati kokós bulin "ismerkedtetek" össze, erőszakoskodtál szegénnyel, én a helyedben nem piszkálnám fel, mert a végén még sitkóra kerülhetsz!
2019. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek , ment a zöld pacsi . Neked is kedves 8-as . Nagyon kis humoros gyerek vagy . Mehetsz aludni . Holnap suli .
2019. nov. 17. 23:55
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Lehet véletlen, de lehet csak a tudatalattidban van mikor és hol találkoztál vele. Abból a szempontból teljesen mindegy, hogy írj rá és jelöld ismerősnek :)
2019. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!