Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ayahuasca sámán ital - csakrák...

Ayahuasca sámán ital - csakrák és harmadik szem összefüggése?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni tőletek, tudtátok-e azt ... hogy az Ayahuasca italtól a kezdők azért nem látnak akár féléven keresztül víziókat, mert a csakráik nincsenek aktiválva?


Miután a harmadik szememet aktiváltam, csak azután éreztem meg az Ayahuasca-t.


Különféle lények közeledtek felém a túlvilágon, miután harmadik szem felnyitása után Ayahuasca-ztam ... előtte sosem volt egy vízióm sem.


Csak azért írom, hogy ne menjetek külföldre ilyet inni ... sokkal jobb, ha inkább kinyitjátok a harmadik szemeteket.


Ha nem álltok készen a harmadik szem felnyitására, akkor az Ayahuasca-ra sem álltok készen.



dec. 6. 19:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Amint látható a harmadik szem megnyitása nagy veszélyekkel jár. A 3. szem természetesen csak egy metafora, de valóban létezik egy plusz látásmód kivitelezésének lehetősége amennyiben a gyakorló erre készen áll. De - és ez a lényeg - a harmadik szem megnyitása nem lehetséges csak úgy, nem lehetséges teák hatására sem. Amennyiben erőltetik olyan károsodást okozhat, mint a kérdezőnél. Összevissza beszéd, skizofrénia, paranoia és egyéb mentális problémák léphetnek fel, amit ráadásul nem lehet gyógyítani, így a 3. szem felnyitásának megkísérlése laikusként életveszélyes és tilos.
dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%
Milyen anyuhasa XDD
dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Grimfox ***** válasza:
76%

Személyenként eltér. Ismerek olyat, aki járt kint Dél-Amerikában, sámánnál, és elvonulást tartott. Ő nem igazán foglalkozott(tudtommal) a harmadik szem feszegetésével, mégis elég erőteljes látomásai voltak megfelelő vezetés és diéta mellett.

A harmadik szemet nem kell kinyitni, hogy észleld a nem látható világot. Biztonságos mértékben anélkül is lehetséges. Ugyanígy víziókat is láthatsz biztonságos mértékben, ayahuasca, vagy bármi más nélkül, amennyiben ismered a módját. A kérdés mindegyiknél az, hogy minek?

dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező es hogy nyitottad ki a harmadik szemed ? En hiszek ebben es kivancsi vagyok
dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Amikor nem volt hatás akkor gagyi főzetet csináltak, vagy egyszerűen kevés volt benne a dmt. Bárkinek aki oda megy nem fognak egyből extra erőset adni, mert lehet van aki mentálisan ki se bírja, becsavarodik stb.

Amikor volt hatása akkor erősebbre sikerült, de még mindig simán lehet csak egy közepes vagy gyenge hatóanyagú volt :D

Az ayahuasca (vagyis a dmt) a legerősebb hallucinogén. A halál hírnökének is nevezik, mert a halál beállta előtt természetes formában felszabadítja az agy (kivéve ha valaki instant, erőszakos halált hal). A másik amiért így nevezik, az az hogy teljesen képes leállítani az agyat (gondolati folyamatokat) és így a használó átélhet egy ürességet, üresjáratot. Végeredményben ez egy halálközeli élmény, mivel utána a gondolati áramlások már nem úgy hatnak mint előtte. Ez lényegében egy mini megvilágosodás élmény, és a legnagyobb veszélye az hogy teljesen megszűnik rövid időre a halálfélelem is (ezért kell hozzá vezető). Utána aztán ez a tapasztalat lerakódik mint egy spirituális tapasztalás, egység élmény. Ez a maximum amit tud ez (vagy más) hallucinogén. Az hogy miket milyen lényeket láttál, eltörpül amellett ha véletlenül nagyobb dózisnál egy ilyen élményt elkapsz...

dec. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy az emberek többet képzelnek bele, mint ami. Egy hallucinogén szertől hallucinálnak az emberek. Nem biztos, hogy ez az asztráltér miatt van. Már ha van egyáltalán asztrál tér meg ilyenek
dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
VvAnett mesélhetne erről . Bármire ad kinál a világ szolgáltatást arra is amire nem érett az egyén káros vagy tévútra viszi, vagy nem is létezik ...
dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon gondolkoztam, hogy nem hiszem, hogy a spirituális szinttől függene hogy érzékel-e valamit egy teától az ember, ha az ateizmus posványain nevelkedett VV csaj is annyi mindent lát, hogy már mezítelenül is kirohan a rétre menekülve az asuztrál lényektől.


Az 5-ösnek lehet igaza

dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én az amerikai kontienesen ittam ilyen löttyöt. Halakat láttam meg halszerű lényeket úszni a levegőben. Akkor ott ahol én lennék halak lettek volna az asztráltérben. Szeretem a halakat, talán ezért? Bevonzottam őket talán? Erre tudna valaki válaszolni?
dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!