Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nincs túlvilág, akkor...

Ha nincs túlvilág, akkor akiket eddig ismerek a szüleimet, barátaimat, ismerőseimet stb. többet soha nem fogunk velük találkozni halálunk után?

Figyelt kérdés

Lehet akkor ebben az életben akiket megismertem és velük tudom le az életemet, halálunk után mindenki megy a saját útjára? Ha létezik reinkarnáció is.

Többé nem látom őket?


dec. 10. 19:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

10


"Aztán önmagadnak plusz valakiknek felteszed ugyanezt a kérdést valamilyen formában."


Ezt mikor?? Halálom után? Azt nehezen kétlem, mert olyankor ez már felesleges, mert akkor már zajlik minden magától a forgatókönyv szerint.

dec. 11. 02:47
 12/24 NTBS ***** válasza:
Ha van Feltámadás, akkor mindenkivel találkozni fogsz.
dec. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%

Emlékezni se fogsz rájuk nemhogy találkozni akarnál veluk

Ugy elfelejted oket mintha sose lettek volna

dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Abban hinni, hogy a halál után nincs semmi ugyanúgy hit, csak még annyi esze sincs az illetőnek hogy ezt felfogja. Az egyetlen őszinte válasz, aminek van némi értelme, hogy fogalmam sincs.
dec. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Vallásosoknak egy rejtvény:

Tegyük fel, h van mennyország, ahová a jók kerülnek és pokol, ahová a rosszak.

Mondjuk én jó ember vagyok, tehát a mennyországba kerülök. Van egy ember, akit nagyon nagyon szeretek, de ő a bűneiért a pokolra jut. Hogyan lesz nekem a mennyország tökéletes, ha akit nagyon szeretek nem lehet ott velem?

dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A mennyország nem a földi élet, emlékezni se fogsz a földi életre, ott más tudatállapotban leszel, nem fogsz függeni senkitől meg semmitől
dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#16 magyarán a mennyország egy átverés, hiszen mindent és mindenkit elfelejtesz, ami és aki addig boldoggá tett. Mindent elfelejtesz, ami miatt te önmagad vagy, ami miatt olyan ember lettél, aki megérdemli a mennyországot. Egyre kevésbé tetszik a dolog.
dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Akkor mar nem fogsz fuggeni senkitol
dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Élni kellene, nem azon lovagolni amit nem tudunk és nincs rá hatásuk.
dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19


Talán tiltott dolog néha az elmélkedés? :P

dec. 19. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!