Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert van az hogy spontan...

Miert van az hogy spontan almokba olyan konnyeden megy minden, de nem erzek semmit, ha meg akarok, az nagyon nehezen megy?

Figyelt kérdés
dec. 14. 08:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Nemreg azt almodtam hogy jott szembe egy fiu, kezet akart fogni velem de nem ereztem semmit csak homalyosan lattam, aztan smarolni akartam vele aztan vehet ert az alom, viszont par nappal kesobb akarattal akartam felidezni ezt az almot, erezni akartam a kezfogasat meg midnent, de nagyon nehezen ment mintha valami ellentet lett volna koztunk vagy nem tudom miert megy ez ilyen nehezen
dec. 14. 08:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Álmodban eleve olyan fázisban van az agyad, amikor jönnek ezek, mint egyfajta hallucináció. Ez természetes folyamat. Amikor vissza akarsz emlékezni, az meg már nem olyan természetes, főleg, hogy az álmokra ritkán emlékszünk konkrétan, és élettani szempontból nem is kell, hogy emlékezzünk rá.
dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!