Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik részt tudnak venni...

Akik részt tudnak venni elvonulásokon, hogy illesztik be a mindennapi életükbe?

Figyelt kérdés

Nyilván, aki 3, 7, 21 netán 90 napos elvonuláson részt vesz (Zen, buddhizmusra gondolok), ott az ideális embertípus az, akinek korlátlan szabadideje és egyszerre pénze is van, nincs családja, párkapcsolata, így időt is tud szakítani rá, továbbá tudja viselni a költségeit, mivel tudtommal nem ingyenes.

Namost azért az átlagember nem ilyen körülmények között él.


Érdekelne komolyan, hogy kik tudnak elvonulni, tényleg?



#buddhizmus #zen #elvonulás #eredetifény #sunim
dec. 14. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
3 hét szabi sok munkahelyen belefér bizonyos időszakokban. A 90 nap az már más kategória. Oda vagy stabil jövedelem kell, ahol nincs szükség állandó jelenlétre, vagy nyugdíjas vagy olyan szinten szabja szűkre a hétköznapi igényeit az ember, hogy pont nem érdekli a "világi" sodrás.
dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

"3 hét szabi sok munkahelyen belefér bizonyos időszakokban."


Ilyen munkahely hol van? 😅

dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan üzemekben, ahol téli-nyári leállás van 2 hét sima ügy, akinek 30 nap jár évente, az megtoldja egy héttel. Óvodákban, iskolákban nyári szünet alatt adják ki a szabadság nagyobb részét, ott sem gond. Apósom műhelyben dolgozott régen, a felesége meg könyvelő volt, nem tudom hogy oldották meg, de 4 hetet voltak mindig otthon, mikor a gyerekeik még kisebbek voltak. Nyilván nem túlhajtott multik dolgozóira jellemző az ilyesmi, de nem is ritkaság.
dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl 3 hét a nyári leállás,1 a téli.Megoldanánk az egy hónapot is,ha valaki megtoldaná egy héttel, hiszen az egyszerre több, betegség miatt kiesőt is muszáj valahogy kezelni.
dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egyaltalán nem ezt tapasztalom. Szerintem az átlagra nem ez jellemző.

Lehet másik bolygón élünk.

dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Én nem vagyok buddhista, nem is ástam bele magam, de úgy gondolom, aki ilyen szinten az, az mindennel ellentmond, amit írtál. Világi javak, család, minden.......értelmezhetetlen számomra maga a kérdés.
dec. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Semmi baj 6-os, a többieknek ment a szövegértés, nekik sikerült releváns választ adniuk.


A többieknek köszönöm.

dec. 15. 03:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én épp ezért jegelem a témát és majd később visszatérek rá.

Család stb mellett nem lehet.

Vagy max úgy, ahogy ismerős csinálta, hogy 3 hét külföldi munka, hazajött vagy 2,5 millióval és azzal el lehet lenni hónapokig.

dec. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, szal 3 hónap.
dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hazankban sok időre szinte senki,volt próba regebben 3 evesre is de masfel ev utan kifulladt.


Csak a néhany naposak működnek sajnos

dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!