Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy erős megérzésem. Ez...

Van egy erős megérzésem. Ez szerintetek igazi vagy csak egy félelem?

Figyelt kérdés

Tehát.

Egyszerűen van egy olyan megérzésem vagy nem tudom hogy nem fogok valami sokáig élni.

Egyszerűen nem tudom magam elképzelni középkorúnak, öregnek végképp.

20 éves vagyok most.

Miért lehet ez? Mással is van/volt ilyen?

Mintha egyre kevesebb időm lenne teljesen olyan érzésem van.


dec. 19. 03:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Én 30 évesen érzem ezt bár amilyen családba beleszülettem, jobb is ha minél előbb vége
dec. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig olyen érzésem volt, hogy nem öregen fogok meghalni. Aztán jött a WEF és már kétségem sincs, hogy így lesz. 😄
dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nekem is pontossan ez van,kiskorom óta az van bennem,hogy 21 lesz az a kor amikor én megfogok halni,jelenleg 15 nap van hátra hogy 22 legyek:D Remélem csak egy hülye megérzés volt
dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Én meg képzel már meg is haltam
dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy gondolat aminek a "megszállotja" lettél, és nem a valóság, nem a jövő. Figyelj, azért nem tudod elképzelni magad öregként, mert nem vagy az. 50 év múlva már majd el tudod magad képzelni. Most fiatal vagy, miért is kéne öregként látnod magad a jövőben? Most most van, 2023, és fiatal vagy. 50 év múlva is most lesz, gondolom akkor fiatalként nem tudod már majd magad elképzelni szinte... Mert akkor is most lesz.

Ez egy negatív gondolat, ami túlsagosan foglalkoztat téged most, de majd elmúlik... Próbálj meg a jelenben élni. Itt élni, most élni. Mindig csak a most van, ez életed legfontosabb pillanata, mert sosem lehetsz másikban. Mindig csak a mostani pillanatban. Tedd hát a barátoddá a jelenlétet!

dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5 csak az a baj hogy a jövő eljön és mi legalábbis én tényleg nem látom magam már 40 évesnek sem de legalábbis ép elmével nem…

És ez jelent valamit

dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mint már annyiszor elhangzott Bibliai időket élünk és a programunk szerint 2030- ig tart ez a földi ciklus.Tömegével fognak hullani az emberek,vagyis nem véletlen,hogy annyian megérzik a sajátjukat.


Most 48 vagyok,de már gyerekkoromban tudtam, hogy én nem leszek nyugdíjas. Ha jól érzem még 2 évem van hátra.

dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Nekem is volt mostanában ilyen megérzésem, ami valahogyan a munkához volt köthető. Mintha később belekeverednék sötétebb dolgokba és nem fogok sokáig élni. Nagyon fura volt mert korábban semmi ilyesmi megérzésem nem volt, csak egyszer tört ez rám pánikszerűen a semmiből a buszon, amíg zenét hallgattam.

19f

dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen senki nem tudja elképzelni magát középkorúként vagy öregként. Én se tudtam, aztán 43 évesen még élek :D Ne aggódjatok.
dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a legrosszabb ha a lelked hal meg.
dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!