Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hideglelés,libabőr,félelem...

Hideglelés,libabőr,félelem érzet a semmiből?

Figyelt kérdés

Talán nem ez a legjobb kategória de nem tudom hova tenni ezt a helyzetet mert sosem volt ilyen.

Tegnap kezdődött ahogy este barátnőmtöl sétáltam haza este,egy utcányira lakunk egymástól.Ahogy jövök el tőle lehet menni egyenesen,jobbra és balra,lényegében egy kereszteződés kisebb utcáknak,tegnap meg ma is ahogy közeledtem ehhez a sarokhoz hirtelen tetőtöl talpig kirázott a hideg és ezzel egyidejüleg elfogott egy nagyon erős félelem érzet is,hogy nem vagyok egyedül az utcán hiába nem láttam senkit sem.Ahogy távolodtam es közeledtem a házunkhoz enyhült.

Ma tetőtöl talpig libabőröss lettem,belül lelt a hideg konkrétan és sokkal erősebb lett a félelem érzet,már már nyomasztóan éreztem magam.

Sosem volt gondom a sötéttel egész kis korom óta jól elvoltam benne,a hideget is jól bírom ha már hideglelés is elővesz,a konkrét félelem érzetet sem tapasztaltam meg ennyire intenzíven mint tegnap este meg ma.

Szerintem bemesélem magamnak ezeket vagy nem tudom de kicsit zavaró,hisz eddig sosem volt ilyen velem,akárhonnan,akármikor jöttem haza este.Annyi köt ahhoz a sarokhoz,hogy régen volt ott egy kocsma és gyerekként mindig ott vettük a chipset,üdítőt meg mindig onnan mentünk mindenfele,más semmi.

Köszönöm a válaszokat!


2023. júl. 14. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Az érzés nagyon ismerős. Legintenzívebben gyerekkoromban éreztem a ház bizonyos pontjain. Oadkint ritkábban. Volt, hogy elfutottam máshová, mert fenyegetve éreztem ott magam. Szerintem van ott valami, valami negatív energia, amit így érzékelsz.
2023. júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a semmiből jön az érzés, előzetes gondolat, prekoncepció, hangulat nélkül; akkor lehet tiszta intuició. Jobb, ha hallgat rá az ember.



Nem veszít ezzel semmit.

Ha előzetes szorongásból fakad, akkor paranoid pillanat lehet.

2023. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem szokott az érzéshez semmilyen belső kép vagy hang társulni?
2023. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Valami volt ott, bàr nem làttad, lehet a sötét miatt, csak a tested érzékelte a hideget. Tipikus érzet, amikor egy „szellemi lény“ a közeledben van!
2023. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszolónak..nem,egyik sem igazán,mondjuk annyira elvonja a figyelmem hogy figyelem a bokrokat az ablakokat meg nézek mindenfele,hogy fel sem tűnik,ha még előfordul akkor ods figyelek erre és írok privát üzenetet

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2023. júl. 14. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Lehet orvoshoz kellene elmenni.

Vérvétel meg minden.


Aztán tarts otthon vérnyomásmérőt minden esetre.


Nekem volt ilyen családtagom aki hókuszpókuszban hitt és nem nagyon kezeltette a betegségeit emiatt.

Szóval jobban jársz, ha óvatos vagy. Az egészséged nem játék!


Sőt volt egy matektanár is, aki gyakran kelt hideg verejtékben és agydaganatot még időben ki tudták vizsgálni, mielőtt nagy baj lett.

2023. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Belesétáltál egy tömény negatív energiával teli térbe.
2023. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Lehet,hogy egy negatív energiákkal rendelkező szellemi lény volt ott. Szerintem megérezted,hogy ez a lény a közeledben volt,és emiatt éreztél félelmet,és hogy nem vagy egyedül. 😓


Én is éreztem màr ilyet egyébként,hogy tök egyedül voltam,de mintha mégis lett volna ott valaki rajtam kívül:C

2023. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!