Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Utaztatas meditacio formajaban?

Utaztatas meditacio formajaban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma ejszaka eldontottem hogy youtuberol egy ilyen meditacios video segitsegevel megprobalok belesni es elozo eletbe. Nos az volt, hogy nagyon zavaros volt minden. A szemem remegett vegig, az elejen furcsa kepek villantak be emberekrol. Fekete gyerekek mosolyogtak ram. Ahogy haladtam, nagyon rovidnek tunt ez az egesz, mintha 5 percig meditaltam volna. Ahogy haladtam az erdoben, le a lepcsokon 10-tol 1-ig egy ko szerkezetu szobaban talaltam magam. A fejemben 1139 volt. Ahogy meglattam a szoba vegen levo, asztalnal ulo embereket, anyukam, es apukam jutott eszembe. Rajuk neztem es tudtam hogy ok azok. Egy kutya is volt a szobaban, egy tacsi. O biztosan a kistesom lehett. (3 testverem van). Kovettem az utasitasokat es egy kis faluban talaltam magam, a falu vegen egy jurta szeru dolog volt az en hazam. Benne a felesegemmel, o a masik testverem lehetett (a legkisebb). Szoke, kek szemu volt. Egy csecsemo is jelen volt, (o biztosan a kozepso testverem volt). A mestersegem komuves volt. Rettento sok irigyseget ereztem magam korul. A video kerte, hogy par ev mulva kepzeljem el magam. A felesegem halott volt. Nyillal vegeztek vele. (itt mar par csepp konny is kifordult a szemembol es nagyon szomoru voltam, gyaszoltam). A csecsemobol egy kislany fejlodott. O is szoke, kek szemu mint az anyukajuk. A nevem Jeff volt, felesegeme Jasmine, a kislanyt Lanettnek hivtak. Ezutan kikapcsoltam a videot, es realizaltam, hogy 40 percig voltam ebben a statuszban. Ez tenyleg valos vagy most nagyon becsapott a kepzeletem? Koszi ha vegig olvastad, bocsanat a helyesirasi hibakert, gondolom van benne egy par. Aki jartas a temaban, annak valaszat tukon ulve varom. Koszonom❤️

#elozoelet #pastlife
dec. 28. 03:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, jól sikerült meditáció volt.

Sok pszichiáter vizsgált már ilyesmit, jegyeztek le hasonló visszaemlékezéseket.

Egy amerikai orvos-kutató, dr Ian Stevenson a virginiai egyetem kutatója több mint 3000 ilyen esetet jegyzett le, vizsgált ki, és sok esetben tudta ellenőrizni is a részleteket.

Arra jutott, hogy sok esetben igazoltan valósak ezek az emlékek, és a léleknek vannak emlékei a korábbi életeiről, amik normál esetben el vannak zárva előle. A halállal nem szűnik meg az "ember" lényege.

Szóval lehet valós, én erre hajlanék, de nem tudni biztosan a konkrét esetet.

dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Be tudod linkelni azt a videot?
dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően ezek nem videók, hanem több évtized tudományos publikáció, kutatási anyagai ~ 500 publikáció.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=PbWMEWubrk0&t=862s

dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meditacios videora gondoltam
dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amit en hallgattam, az angol nyelven volt. De itt a link: [link]
dec. 28. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A meditációban nem a múltba vagy jövőbe utazik az ember, hanem a jelenbe. Bármi ilyesmi gondolatok felmerülnek, azokat élből el kell engedni, és visszatérni a jelenbe. Ha viszont nem ez volt a cél (a kérdés alapján) akkor ezt a módszert ne nevezzük meditációnak (semmi köze hozzá).
dec. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!