Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy gondolattol hogy lehet...

Egy gondolattol hogy lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés
jan. 1. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Nemtudom én sem :)


Nekem egy àlom képei mintha elevenednének vissza..szerintem pofont fogok kapni mert elbuktam vmi fogadàst..

És egyszer nyàron csak random ez a szàm lett a fejembe ketten osztozunk meg a pofonokon én osztom és te àllod majd..


10éve bűnhödök a lelkifurkâm miatt..azaz màr nem tudom hol hibàztam ma is ugyanugy csinàlnàm szerintem..max nem mennék arra a mhelyre és nem lenne ilyen hosszan tarto szivfàjdalmam..hisz nem mentem el vele céges buliba de kilàtàstalan helyzetembe megbotlottam màsutt..


Az élet iskolàja teli van buktatokkal..a lelkisek nem tudnak felàllni belőle..

Màsok könnyen tovâbblépnek..ha jön az elszàmoltatàs napja egyiket se vâlasztanàm mert csak bàntottak kihasznàltak..kinek higgy szivnek vagy a szemnek?a szem a lélek tükre a szem nem hazudik..


Màr nem jok a megérzéseim..mintha megàlmodtam volna az egészet és dönthettem ..

Vmi megint van a homlokommal szerintem azt fogom làtni amit régen làttam csak elfelejtettem..


Légy rossz a jokkal mindig kibasznak -nem akarok rossz lenni ..inkàbb leszek magànyos

jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint bármilyen más gondolattól.. A gondolatok folynak mint a víz a folyóban. Ha nem veszed észre elragadnak, majd lehúznak magukkal a mélybe. A lényeg a figyelem. Ha távolról tudod szemlélni mint ha pl kiülnél a folyó partjára (és nem bonyolódsz bele) akkor elmennek, eltűnnek, megszűnnek. A gyakorlat neve a meditáció. És hát gyakorolni kell hogy bármi gondolatot el lehessen engedni, mert bizonyos dolgok túlságosan nagy sodrással hatnak.

Szóval kérdező most lehet lehetetlennek tűnik, de próbálj meg meditációt gyakorolni. Nem tudom milyen mély gondolat, de lassú víz partot mos alapon sikerülhet.

jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira melyen van az a gondolat hogy mar 30 eve nem hagy nyugodni es amiatt erzem szarul magam hogy nem teljesul
jan. 1. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ez a gondolat vágy alapú lehet, és kötődik hozzá számtalan érzelem is.

El kell engedni mindent, még az akarást is hogy legyen valami. Ez nemtudom mennyi meditáció, de sikerülhet és akkor ettől szabad lehetsz. Ha már sok-sok éve szenvedsz, érdemes megpróbálni kivonni belőle az energiát és rászánni egy rövidebb időszakot.

jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézzük mindig csak a jelen van. Az itt és most. Az összes többi az emlékek a múltról (ami már elmúlt) vagy kivetítések a jövővel kapcsolatban. Jobb a jeleben lenni, és elengedni mindent ;)
jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!