Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet megszabadulni egy...

Hogy lehet megszabadulni egy berögzült gondolattól, és egyáltalán hogy hivják ezt a betegséget?

Figyelt kérdés
néha rám tör egy "téveszme" és nagyon zavar.
2010. nov. 22. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy téveszme? mi az?
2010. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jajj nagyon gáz :P

olyan 10 éve történhetett kb. , kiskamaszkoromban, hogy sétálgattam és hirtelen nagyon kanos lettem, és szépen ott az utcán egy eldugott helyen dobtam egy gyors masztit... :) na most ez a téveszme áll fenn hogy akkor engem megláttak és videora vettek...néha egy évre abbahagyja aztán eszembe jut ujra...és mikor akárki valami videorol beszél vagy ilyen matyizos témárol egyböl erre asszociálok, teljesen összezavarodok, összekuszálódnak a gondolataim, blokkol az agyam...ilyesmi...

2010. nov. 22. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:

azóta nem klamatyolsz utcán egymagadban?


10 éve ritkán volt az embereknél kamera, főleg akkora, hogy azt ne vedd észre.

megártott a napiszar.com?

2010. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem, ez sajnos komoly. kis semmi dolog de egyszerüen kikészit... azota amugy nem.

mér felvehettek messziröl zoom-os kamerával vagy valaki elbujt a közelbe és telefonnal...

na ilyenek... kikészit mondom...

2010. nov. 22. 21:29
 5/10 A kérdező kommentje:

de ez csak betegség hogy hivják? rögeszme, téveszme?

mos kérdezzek meg valakit ezzel az ismeröseim közül? hát biztos kiröhögnének..

de mivan ha tényleg felvettek, és tudja mindenki,és engem néznek és röhögnek rajtam...

2010. nov. 22. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Paranoia vagy kényszergondolat.
2010. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
de legalább jól esett?
2010. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha felvettek volna, tudnál róla, főleg, ha feltették a netre, mert az ismerőseid tuti látnák. nagyon gyorsan terjed egy ilyen felvétel.
2010. nov. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
7%
Olvastam ilyen hasonló problémáról.Először is tisztázd le magadban ,h ez csak vágy nem a valóság.Ha meg megcsináltad akkor meg gondolom azért jól körbe néztél.Ne trippelj!!!Nem látnak az agyadba az emberek!!!
2010. nov. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kényszergondolat lehet, de azon gondolkodom, h én is paráznék. akkor nem tartottad cikinek, most igen. 2 dolog van: amin tudsz változtatni, és amin nem. ezen nem, tehát el kell fogadnod.ez nem téveszme, az nekem volt, nem ilyen.

próbáld meg a jó oldalát megkeresni. találj ki egy jó storit, amitől még dögös is lehetsz, nyugi:)

2010. nov. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!