Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni ettől a gondolattól? Nagyon zavar, és sokszor van rossz kedvem e-miatt.

Figyelt kérdés

Maga a gondolat az az, hogy szeretnek az emberek, de soha nem tudok elég jó lenni ahhoz, hogy valakinek a "kedvence" legyek. (élete szerelme,legjobb barátja,legkedvesebb rokona,legjobb diákja...)

Ez olyankor szokott előjönni, amikor látom hogy a 3 legjobb barátnőm inkább 3-asban van, a rokonaim csak akkor kedvesek velem, ha nincs ott a húgom, a tanárok akkor szeretnek, amikor nincs ott más aki jobb. Ez utóbbi azért is zavar, mert általánosban az a tipikus jelentkezős minden tanár kedvence lány voltam, (ezért most sokan megutáltatok)de most csendes vagyok nem jelentkezek, (persze ha felszólítanak tudom a választ), és a tanárok sem szeretnek annyira.

Van egy fiú aki tetszik, és tetszettem is neki, de jött egy lány aki vékonyabb,szebb,okosabb volt, és őt választotta.


2014. máj. 16. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A megoldás az lenne, ha elfogadnád a helyzetet. Elsőnek, legjobbnak lenni mindig nagy felelősség és elvárás. Hidd el, így nyugodtabb életed lehet. A mércét, aminek nem tudsz megfelelni, saját magadnak állítottad fel, ugyanezzel az energiával húzz magadnak egy másik vonalat. Örülj neki, hogy szeretnek, és jól tanulsz. Pasi meg lesz még bőven. :)
2014. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ezért most sokan megutáltatok"



lehet más elképzelésedet is tényként közlöd és az ellenszenves lehet

2014. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is szerintem, ha van egy igazi barátod és az elfogad olyannak amilyen vagy, az bőven elég.

Másodszor, rokonok és a húgod: Mivel, nem ismerem őket, nem tudok rá mit mondani. Szerintem kérdezd meg vagy próbálj a középpontba férkőzni.

Harmadszor, ajjaj. Ne akarj a tanárok kedvence lenni! Ha látják, hogy tudod a választ és jó tanuló vagy és teszel a jegyeidért, akkor az nekik bőven elég. Amúgy (szerintem) őket nem nagyon érdekli a többi "kedvenc diák" dolgok.

Negyedszer(már, ha szoktak ilyet mondani): Fiúk. Szerintem még annyival jobb jön, mint az, hogy ő is nagyot nézhet ha annál a lánynál megszívja és lát téged, aki már mással jár. Tudom, nem egyszerű. Hát, figyi, aki nekem tetszik az minden ellenére azt se tudja ki vagyok. Ilyen ez, szívás.

2014. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!