Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez nagyon furcsa! Tudtok...

Ez nagyon furcsa! Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
X.21-én tartom a megszokott földrajz órámat a 6. osztálynak.(2x 45 perc volt szünet nélkül) az első öt perc után hirtelen olyan rosszul lettem. Egy furcsa fény jelent meg a szemem előtt. Ilyen cikkcakkos, de nagyon erős. Mondtam a gyereknek, hogy olvassanak fel sorba a könyvből. Már nem bírtam ki és megkértem a gyerekeket, hogy írják le egy papírra, mint éreznek most. Húszból 16 gyerek azt írta, hogy egy furcsa fényt lát még csukott szemmel is. Eszembe jutott, hogy az interneten olvastam valamit a mágneses erőkről kigondoltam valamit. Azt mondtam nekik, hogy fogjuk, meg egymás kezét hátha csillapodik a fény (meg is őrültem volna, ha erősödik). Egy 10 perc alatt elmúlt ez a furcsa dolog. megígértem a gyerekeknek hogy utánanézek a neten ennek a dolognak, de a ti segítségeteket is kérném. Ti nem észleltetek ilyesmit vagy ehhez hasonlót?
2010. okt. 22. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hmm..nah ez még nekem is új...de nem tartom lehetetlen élménynek^^
2010. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát azt én sem mondom hogy lehetetlen, de biztos van valami magyarázat rá.A férjem azt mondta csak bebeszélem de....
2010. okt. 22. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Konkrétabban milyen volt a fény?


Nem tartom kizártnak, hogy a túlvilág fényei jelentek meg, vagy esetleg angyalt láttatok.

2010. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom... Kissé balra dőlő cikkcakkos fény de a fejem is fájt.Örülök hogy te is hiszel az angyalokban én is gondoltam ilyenre, de inkább negatív energiát éreztem ezért ez kizártam.
2010. okt. 22. 19:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Esetleg UFO is lehetett.


Találtam egy érdekes cikket egy angyal-jelenésről:



[link]

2010. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges, hogy gömbvillám volt, mert írtad, hogy rosszul lettél.
2010. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jajj ne ijsztgess :) majd rákeresek köszi :)De nagyon megdöbbentő látvány volt
2010. okt. 22. 19:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Azta!Néztem ezt az oldalt!De mi behunyt szemmel is láttuk.De a fény ehhez hasonló hosszam és vékonyabb balra dőlő valami volt-
2010. okt. 22. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasonlított a cikkben található Mária-jelenéshez?
2010. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gömbvillám?Ez több ideig tartott. kb 20 perc
2010. okt. 22. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!