Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodtam arról, hogy a...

Miért álmodtam arról, hogy a mennybe kerülök?

Figyelt kérdés
Tegnap arról álmodtam, hogy valamiért mentem előre egy ismeretlen helyen majd történt valami és hirtelen egy nagy lépcsőt láttam, aminek a tetején volt egy nagy kapu, körülötte felhők, napfény és ott állt nagyon sok ember. Én pedig valamiért az álmomban, mikor ezt megláttam elrohantam, majd felkeltem. Nem vagyok vallásos, az alvás előtt este csak viccből olvasgattam a Bibliát. Miért álmodtam szerintetek erről?

jan. 14. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ezt dobta a gép. Nyilván közrejátszott benne a Biblia előzetes olvasgatása is, mivel az álmok a tudatalatti termékei, és gyakran kapcsolatosak az élményeiddel. Már amennyiben emlékszel az álomra, hiszen az ember az álmai nagy részére nem is emlékszik, mikor felkel. Ha mondjuk egy Lovecraft novellát olvastál volna, lehet, hogy rémálmod lett volna.
jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Mert pokolra fogsz kerülni de remélem hogy hátha a mennybe.
jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne olvasgasd viccből a bibliát. Rendben?
jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pupusz ***** válasza:

Mert Isten hív téged. A Szavát olvastad. Szólt hozzád. Kezdd el Őt keresni! A Bibliából és imákkal. Van egy csatorna a YT-on ami segít ebben.

https://www.youtube.com/watch?v=ekwZtbtM5wc&t=20s

febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!