Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel tudom kitisztítani a...

Mivel tudom kitisztítani a csakrámat?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam, hogy csakratisztítás. Ha másnak van csakrája, nekem is kell hogy legyen. Valahol. Még nem tudom, hogy hol, de ha megtalálom, mivel lehet kitisztítani, hogy ne legyen piszkos?

jan. 21. 15:10
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
76%
Tudatos, és "tiszta" élettel.
jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
#6 Egy magyar, 2000es evekbeli filmben volt ez a zene: "Isten a legjobb mosogep... o tisztara mossa a lelkedet..."
jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Mivel ez egy vallási kitaláció, te magad is bátran kiötölhetsz egy szimpatikus tisztogatási módot.
jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak hol a csakrám? mert még egyet sem találtam magamon. Vagy kinő valaha? Vagy hogy van ez? Tiszta csóréra vetkőztem, tükör előtt, de semmi csakrám nincs...
jan. 21. 21:29
 5/11 Grimfox ***** válasza:
79%
A fizikai testben nagy idegcsomók, és fontos mirigyek reprezentálják a csakrákat. Az elsőt a keresztcsont idegei, a másodikat a düllmirigy/petefészkek, de van hogy a léphez társítják, a harmadikat társítják a májhoz, de a napfonat idegcsomóhoz is, a negyediket vagy a szívgödörhöz, vagy a csecsemőmirigyhez, az ötödiket a pajzsmirigyhez, a hatodikat az agyalapi mirigyhez, a hetediket pedig a tobozmirigyhez. Ha ezeket látod, akkor gond van. Elégedj meg azzal, hogy tudod hol vannak.
jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, ezek energiaközpontok, nem lehet őket látni. De valóban köthetők egyes szervekhez, ahogyan fentebb ki van fejtve.
jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk axe-szal szoktam.
jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs csakrád akkor nem kell tisztítani se. Ezt megoldottuk.
jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miatyánk imával, de valaki kitörölte.
jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!