Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miután az összes előző életet...

Miután az összes előző életet kitisztítottad (legyen akár 2x26000 leélt év) utána mi történne?

Figyelt kérdés

Minden negítív félelemtől,fájdalomtól,hatástól,blokktól, hiedelemtől,fogadalomtól megszabadulnál?


Mert hiába felejtettük el ezeket a dolgokat születésünkkor,azért be tudnak és be is kapcsolnak akaratlanul,ezzel nagyon vagy kevésbé megkeserítik az életünket ezek az idejétmúlt elemek.



2013. dec. 23. 23:03
 1/7 anonim válasza:
Ez után lehetséges, hogy bekövetkezik a mennybe jutás. Leélted minden formában az életed és már csak az örök boldogság vár. Ezt pontosan senki nem tudja.
2013. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért a házisertés inkarnációt nem várom :/
2013. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt már keveredik a Buddha mennyországa a Jézuska nirvánájával...
2013. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Azután kijózanodsz...
2013. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Leélted minden formában az életed és már csak az örök boldogság vár."


De rohadt unalmas lehet egy idő után, ha örökké tart... Én sose szeretném elérni.

2013. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

"Én sose szeretném elérni."


A szkeptikusok örökké itt fognak rohadni ! :D

2013. dec. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Itt már keveredik a Buddha mennyországa a Jézuska nirvánájával..."

Vagy inkább fordítva :DDD


Egyébként az én elképzeléseim alapján feljutsz a mennyországa. Anyum is hisz a reinkarnációban és ő úgy mondta hogy a teljesen kitisztult lélek is ujjá születhet (az aki a mennyországban van) de neki már nem muszáj. A többi léleknek nem választási lehetőség.

2016. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!