Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a Hold üreges?

Lehetséges, hogy a Hold üreges?

Figyelt kérdés
Olvastam erről, és simán lehet végülis. Valami olyasmi, hogy idegenek vájtak bele alagutakat, talán voltak is ott, vagy vannak időközönként, erre már nem emlékszem pontosan.

jan. 29. 22:54
1 2
 1/18 A nagy Levin ***** válasza:
61%
Persze. Nagy lyukak vannak benne, hiszen sajtból van.
jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Grimfox ***** válasza:
58%
Üreges biztos nem. Alagutakat nem tudni így kívülről, de ha üreges lenne, a tömege sokkal kisebb lenne, és ezzel arányosan a gravitációja is.
jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Persze. Üreges. Tulajdonképpen olyan mint egy lufi. vékony héjréteg, utána meg semmi. Ezért gyakran olyan nagy a hold. Olyankor felfujodik a lufi.
jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1: de nem, hanem folyosók vagy mi nem lyukak ha így világosabb esetleg, amúgy persze hogy nem sima lyuk, kell hogy közlekedni lehessen benne. Ez világos. Plusz ha sajtra hasonlítana akkor kívülről is lyukas lenne nem pedig csak kráterek. Bocsánat de ez így nem logikus amit írsz

2: köszönöm ez értelmesnek hangzik meg logikusnak

3: kicsit viccnek hangzik ez is amit írsz akárcsak az első. De nem lufi mint mondtam hanem folyosók, átjárók. Annak nincs értelme hogy teljesen üreges lenne tekintettel az idegen jelenlétre. Azzal mire mennének? Ha egy lufi

jan. 29. 23:52
 5/18 Grimfox ***** válasza:
39%
Én hallottam olyan elméletet, hogy a Hold konrétan üreges belülről, és hogy az oda küldött szondák hallották ahogy "kong", meg hogy üreges, de belül víz tölti ki, és hasonló vad elméleteket odáig bezárólag, hogy azért üreges, mert belül fém, és igazából egy idegen űrhajó. Egyik sem logikus, vagy reális.
jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Persze hiszen film is készült róla (Moonfall)

De a 2es válaszra lenne egy kérdésem

Gondolom a mostani Hold az alap aminek változna a tömege, gravitációja ha üreges lenne

De mi van akkor ha alapból azért olyanok a földre tett hatásai mert üreges

jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

52:10-től jön az érdekes rész (de persze érdemes az egészet végignézni):

https://www.youtube.com/watch?v=LhLWa7r7gDA

jan. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

5: értem, tehát szerinted nem igaz. Az űrhajósat én hallottam, az már nekem az túlzás

6: megkeresem a filmet

8: fejem üreges miért, neked tömör? Az üregben meg benne az agyam.

Egyébként nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni aki szerint hülye vagyok. Inkább ne írjon semmit.

Az hogy most nem értjük nem jelenti hogy nem üreges stb más hihetetlen dolgok

jan. 30. 06:44
 9/18 Grimfox ***** válasza:
53%
6, a Földre gyakorolt hatásai a gravitációján alapulnak, ha üreges lenne, nem lenne ekkora a hatása. Akkor egy kistömegű égitest hatását észlelnénk, nem lenne ilyen erőteljes árapály jelenség, és nem befolyásolná ennyire a Föld tengely körüli forgását sem. Emellett ha a Hold felszínén méred a gravitációs gyorsulást, akkor az egy tömör égitest tömegéből adódó gravitációt fog mutatni. Ha jól számolsz, akkor csak abból, hogy mennyi a földi, és mennyi a holdfelszín gravitációs gyorsulása, ki tudod számolni, hogy a Föld hány százaléka a Hold tömege.
jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

Mondjuk hülye lenne egy idegen egy kis semmitmondó holdon munkálkodni, mikor egy kopesre itt van a föld, nem? :DD

Azért ez már egy fokkal izgalmasabb ha már egy másik intelligens életforma el tudott jutni idáig

jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!