Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kitől származik az a teória...

Kitől származik az a teória hogy a Föld üreges?

Figyelt kérdés
Már olvastam róla, főleg Icke-fanoktól hogy a Hold igazából üreges, mert földönkívüli támaszpont és ott reptoidok, lumbulábiak meg hasonlók vannak, Zoltán-kvantumfizikus is írta egy kérdésben hogy a Hold az üreges, de már olvastam itt az üreges Föld teóriáról is, hogy odalenn élnek a kakamatyik, és gravitáció nem is létezik...

#Hold #föld #lovagkard #cáfolat #üreges #dilettáns #kakamatyik #gravitáció nem is létezik
2014. márc. 26. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%

barlangászoktól

hiszen pl a dél-amerikai andok alatt több ezer kilométeres barlangrendszer van, amit Móricz János is kutatott.

innen a legenda.

2014. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
egy fogyatákostól
2014. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Elolvastad. Nem lehet hogy nem üreges, hanem üveges ? Meg van olvadva a hőtől. Atombombát robbantottak a föld alatt a reptoidok Icke szerint és annak a nyoma az üveges föld. nem?
2014. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudom, hogy üreges-e, vagy nem! Azt tudom, hogy az emberiségnek évezredekig kellett ahhoz fejlődnie, hogy eljusson arra a szintre, ahol most van! Megérte! Most már amire azt mondja, hogy így van, az ezer százalékig biztos, ugyanis most van a legmagasabb szinten, ahová a világegyetemben egyáltalán valamilyen organizáció fejlődhet! Ez a csúcs!


Ennél csak a keresztények lépnek egyel tovább, mert nekik, az úristen a legmagasabb fejlettségű lény, de mi tudjuk, ők be vannak tokosodva! Nem látnak a hitüktől! Az ősrobbanás óta sok-sok milliárd év telt el, míg a világegyetemben a még sok-milliárdabb bolygón elindult az élet csírája! Íme, most vagyunk a csúcson! Nem szabad örülni, mert pitiáner apró részletek még nincsenek tisztázva, de a lényeget mindenről tudjuk, és ez a lényeg!


Most csak arra kell törekednünk, hogy ne haljon ki az emberiség a hülyeség miatt, mert soha többé nem fog a világegyetemben még egy ilyen evolúció elindulni. Ha elpusztulnánk, az emberiséggel kihalna a világegyetemben az egyetlen értelem! Akik most a ranglétra tetején állnak, a világunk leghatalmasabb tudással rendelkező lényei ennek a rendszernek, melyben repkedhetnek a galaxisok, csillagrendszerek, de a tudás, amit felhalmoztak, már nem változhat! A lényege sem!


Minden érzékszervvel rendelkezünk, ami a világegyetem megismeréséhez szükségeltetik! Amilyen érzékszervvel nem rendelkezünk, pótolhatjuk a technika adta lehetőségekkel! Soha ne kételkedjünk semmilyen tudományos megállapításban, hiszen így jutottunk el a csúcsra is! Ne akadékoskodjon senki, örüljön annak, hogy a világegyetem legértelmesebb lényei közzé tartozik!


/ámen/

2014. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Én a múltkor azt hallottam, hogy a Hold az üreges mostmár a Föld is az? hát ez van az ember mindennap tanul valami újat! :D [link]
2014. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Valami unatkozó dedóstól származik
2014. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Edmond Halley találta ki. Igen, az a Halley, akiről az üstököst is nevezték el. Róla aligha lehet elmondani, hogy fogyatékos lett volna.

[link]

A 17. század végén előállt azzal az elmélettel, hogy a földtekét négy koncentrikus héj alkotja, amik úgy illeszkednek egymásba mint a matroska babák. A Föld belül is lakott és egy belső Nap világítja meg.

Továbbá kijelentette, hogy az északi fényt azok a gázok okozzák, amelyek a lyukon át távoznak az Északi-sarkon.

Elméletével a Föld mágneses mezejének változékonyságát igyekezett megmagyarázni.


Hozzá kell tennem, hogy ezek után csak tudósok; matematikusok és geológusok támogatták az elméletet, ezért is maradt fent idáig. Aztán átvette az ezotéria és a fantasztikus irodalom.


Remélem ma is tanultatok valamit!


George Adamski

2014. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem értem mi a fenének vegyíted össze az üreges Hold témát az üreges Földdel.. tény, hogy vannak hatalmas barlangrendszerek, de ettől még a Föld maga nem lesz üreges - ellentétben a Holddal... ugyan, nézd már meg mennyi anomália van a holddal kapcsolatban.. utána néztél egynek is, hogy mire alapozva mondjuk ezt? NEM!
2014. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem semmi.

Most akkor, kezdjek el ásni?

2014. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"egy fogyatákostól"


A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.



Valami unatkozó dedóstól származik


A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.



Nem semmi.

Most akkor, kezdjek el ásni?


A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.



látjátok, azt írták a szkeptikusok , hogy komoly kérdésekre nem írnak hülyeséget, erre tessék, itt vannak ezek a gyöngyszemek.

2014. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!