Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz hogy a Föld holdja olyan...

Igaz hogy a Föld holdja olyan mint a Star Wars-beli halálcsillag?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam erről, és azt is hallottam hogy a Hold maga üreges...

2016. júl. 17. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
így van, de próbálják letagadni, állítólag már többször is kongott!
2016. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
-.-"
2016. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Be kell vallani, hogy a magyar emberek nem panaszkodhatnak. Vannak ostobák aki ostoba kérdéseket tesznek fel, és vannak éles elméjűek akiknek igazán jó a humoruk. Mint pl: az első válaszadónak. Jót nevettem, köszönöm..:) Én csak azért olvasom el az ilyen idióta kérdéseket, mert mindig van valaki aki jó poént ír..
2016. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igen igaz. dehogy is el ne hidd már... kéne megint valami özönvíz vagy 10 csapás hogy az ilyen ostoba emberek megpusztuljanak a f4szba...
2016. júl. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
3-as én az első válaszomat nem viccből írtam, a kérdezőnek meg még annyit, hogy az is fura nem, hogy a Hold mindig csak ezt az arcát mutatja mifelénk, senki nem tudja, hogy mi lehet a többi részen, illetőleg Armstrongékat is megkörnyékezte egy UFO a megközelítéskor ezt maga Aldrin mondta!
2016. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

ma 22:50

Ezt is komolyan gondolod? Azt hittem a kongást viccből mondtad. Ha nem akkor te sem vagy okosabb a kérdezőnél..Édes istenem..

2016. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Missi_Key ***** válasza:

és azért állomásozik itt hogy bármikor tüzelhessen...

érdekes kérdés hogy vajon régen is volt-e hold? mmint..bizoníték? lefestette bárki is?

2016. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen, a Föld pedig meg olyan mint a Starkiller a hetedik részből! :DDDDD
2016. júl. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6-os a kongást kicsit tényleg viccből írtam,csak itt olvastam, mert ugye hogy is konghatna ha vákum van közöttünk, de a többit fenntartom
2016. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Amúgy igen. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5641..


A Hold nem véletlen azonos keringési idejű a mi tengelyforgásunkkal. Üreges és idegen lények laknak benne . Bizonyítékok [link]


Ha az érdekel, miért éppen abban élnek és mi a céljuk vele, ezt hallgasd meg https://www.youtube.com/watch?v=ZG-duWqFNcU


Nincs még egy ekkora méretű Hold a naprendszerben, hogy a bolygójához képest ily hatalmas legyen https://www.youtube.com/watch?v=LhLWa7r7gDA

2016. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!