Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemekel suttogó című...

Szellemekel suttogó című sorozatnak mennyi valóság tartalma lehet? Csak én gondolom azt a valóságban is pont úgy zajlik minden a halál után mint a sorozatban?

Figyelt kérdés
Szóval hiteles.

#valóság #Szellemeket
febr. 1. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Mesefilm.
febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom elég hitelesnek tűnik nekem. Olyan mintha már egyesek tudták volna mi van a halál után és sorozatba foglalták volna.
febr. 1. 12:37
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Én csak a csaj mellei miatt néztem, amúgy nem sok értelme volt a sorozatnak.
febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tényleg jó csaj azt el kell ismerni, vagyis jó nő volt akkor.
febr. 1. 13:55
 5/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
59%
Ne vicceljünk, a "hiteles" szó használata ebben a kontextusban paradoxon, az egész Ezotéria rovatban.
febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

akik valóban komminikálnak a szellemekkel, igazi látók, médiumok azok tudják az igazat. semmi köze nincs a valóságnak.


1. a legtöbb szellem nem is ember, hanem más entitás. vagy élő entitások más síkbeli lényi megnyílvánulásai vagy ugyebár halott szellemi megnyilvánulása.


2. az emberi szellemi mivoltunk nagyon gyenge és rövid élettartamú.


3. az emberi szellemi lény hamar elfelejt mindent. ha mégisemlékezik, az sem tökéletesen.


4. a legtöbb emberi szellemi lény traumát él át és leblokkolódik. nem tud kommunikalni.


5. a traumák miatt akár megbolondul. pl.: egy szellem férfi egy kislánnyal üveget akart etetni. egyéb őrült dolgokra akarják rávenni az élőket.


6. a legtöbben csak csámcsognak. a németek tudják a legjobban h akit eltemetnek azok legtöbben így járnak. az a magyarázatuk h az ember szelleme kötődik vagy van még valami kapcsolata a testével és akit eltemetnek azok szájába gyökerek vagy egyebek lehetnek ami miatt nem tudnak beszélni. akit temetnek annak a szájába kell rakni egy fémpénzt. sok kultusz van ez mögött. de aki szellemként csámcsog annak a koporsóját ki kell ásni és a csontvázát megcsonkítani a fejétől.


sok egyéb hiedelem van és bizonyúlt igaznak. a szellemek nem szoktak segítséget kérni. ha mégis az nem tart túl sokáig mert akkor is gyenge ehhez az emberi szellem. jobban kapcsolódnak rájuk más entitások. el is szívják az entitások az emberi szellemet.

febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:

6. Ez a "csámcsogás" is abszolút nevetséges, szakértők által többszörösen ki lett vizsgálva, hogy a föld alatt a hullák bomlása, gázfejlődése sajátos hangjelenségekkel jár, amit középkori buta emberek csámcsogásnak hittek.

Nincsenek semmiféle szellemek, "entitások", soha senki nem látta, nem rögzített ilyet, sehol.

febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6. Nem kötözködni akarok, de ezek még nagyobb hülyeségek mint amik a filmben vannak. Annak legalább van értelme.
febr. 1. 20:23
 9/20 anonim ***** válasza:
médium vagyok. nem a tető közelében hallottam csámcsogást. nem a hullák közelében. a saját lakásomban többször idéztem már és a legtöbb szellem közel hajolt hozzám és a fülembe csámcsogtak. próbáltak beszélni, de nem ment nekik.
febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

hidd el nincs értelme a halál utáni szellemként maradásunknak,mert az életünkben sincsen túl nagy spirituális erőnk. rövid ideig maradhat az emberi szellem.

ez az igazság és naná, hogy az nem tettszik senkinek se. ezért talalták ki így ezt a film sorozatot. minden filmet és sorozatot eleve úgy csinálnak h az jó legyen a nézőknek.


az sem igaz h végig nézhetjük a halott szeretteink hamvasztását. a boncolás sem olyan mint a filmelben. hulla házban több ismerősöm mesélt ezeről. nem kis szikékkel óvatosan boncolnak. a hamvasztásnál is a megégett test csak csontig ég és az égett egészben maradt csontokat kalapáccsal szét törik és az után örlik jobban porrá.

az igazság sohasem olyan, mint a filmekben.

febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!