Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemekel suttogó című...

Szellemekel suttogó című sorozatnak mennyi valóság tartalma lehet? Csak én gondolom azt a valóságban is pont úgy zajlik minden a halál után mint a sorozatban?

Figyelt kérdés
Szóval hiteles.

#valóság #Szellemeket
febr. 1. 12:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem kell nekem hinni. higyjetek csak a filmeknek.
febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Minden tanító aki a karmában és reinkarnációbam hisz azt mondja a lélek a fizikai test halál után megszabadul a korlátoktól. Mindent sokkal jobban hall és lát mint életében. Tudja ki mit gondol róla. Oda megy ahova akar, csak rá gondol és ott lesz. Stb stb. Természetesen embereket nem tud bántani, ha tudna akkor az áldozatok ki csinálnák a gyilkosukat csak egy példa. Szóval te azt akarod nekem be mesélni ha meghalok még jobban le leszek korlátozva?? Nyilván baromság. Most vagyunk le korlátozva a testünk miatt. Ezt mondja minden tanító és spirituálisan fejlett ember.
febr. 2. 19:01
 13/20 anonim ***** válasza:
hidj akkor nekik és ne velem vitatkozz! én sem vitatkozok veled. íetam h azt hiszel amit akarsz.
febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Alapból egy olyan lény vagy aminek nincsenek korlátai. Az a test nem te vagy, az csak a börtönöd. De majd kiderül úgyis. Valóban kár vitatkozni.
febr. 2. 22:48
 15/20 anonim ***** válasza:

médium vagyok.


az emberi lét is egy állomás. nem ez a csúcs, bár te annak éled meg.


más lény, entitás is jól tudja. ezért akadályoz. az emberi lét mint állomás folytatódhat lejjebb vagy felljebb. 99%-a lejjebb kerül és teljesen mindegy az h miben, kiben hiszel. mindegy h nagy keresztény vagy és az sem számít ha te vagy a legszentebb stb.

általánosságban mondom. Borzalmasan keveseknek van bármi féle spirituális mivolta és még bizony az sem számít.

febr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

a test nem én vagyok? dehogynem, hozzám tartozik és mindenkihez a sajátja.

fel nem tufod fogni h a spirituális léted is csak porszem más entitásokhoz képest. ha kapsz ízelítőt belőlük akkor mit mondasz?

hogy az a spirituális mivolt nem te vagy???

febr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Tekintve hogy egyikünk sem halt meg, így nem tudhatjuk pontosan. De ha meghalok akkor majd küldök egy jelet, ha úgy van :D
febr. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy "médium vagyok", őrült emberek vannak, akik jobb esetben gyógyszeres kezelés alatt is állnak.


Vagy elfelejtették bevenni a gyógyszerüket, ők főleg médiumok, vagy lehet Napóleon is az illető.

febr. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ja az irigyek mind ezt mondják és írják. pedig noncs semmi irigyelni való abban ha valaki a teljes valóságot és igazságot látja, tapasztalja.
febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne légy már nevetséges, ki lenne irigy egy mentális betegség jeleit mutató emberre? Hányat ismerünk az életben is, szakadt kinézetű, zavaros beszédű, őrült tekintetű félnótásokat. Senki nem szeretne ilyen lenni.
febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!