Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ébredés után erőteljes remegés?

Ébredés után erőteljes remegés?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször tör rám hogy amikor felkelek, erőteljes remegés kerít a hatalmába. Kontrollálatlanul remeg a testem, lábam, elborít egy energia amiből szinte mozdulni se tudok. Annyira erős, hogy beszélni is alig tudok. Kénytelen vagyok elfogadni a helyzetet, mert alig vagyok rá hatással. Jó pár évvel ezelőtt is voltak ilyen remegéseim, azok is kemények voltak, de ez most valamiért más. Szinte sokkszerű állapotba kerülök. Aki tudja hogy hogyan viselkedem az azt mondja hogy akár az epilepszia előszobája is lehet. Ezt nem tudom, de mindenesetre nagyon kellemetlen. Hiába mozgom le, van hogy utána is előtör, mintha random elindulna valami. Ez nem normális, mint ahogy mások szerint se. Elég sok problémám van régóta, ez azért még rátesz egy-két lapáttal.


Annyit érzek, hogy az energiatestemből indul ki.

Ha eszek-iszok, az se mindig jó, ezért feltételezem hogy a köldökcsakrából aktiválódik.


Több mint egy évtizeddel ezelőtt súlyos pánikbeteg is voltam. Mindenféle külső ingerre érzékeny vagyok, begyűjtöm őket. Nagyon tudok azonosulni másokkal, szinte már a gondolataikat, érzéseiket is átveszem. Emiatt nem igazán tudok működni, könnyen kiborulok. Ha negatív a környezet, gondolkodás nélkül otthagyom őket. Kérdés hogy hol találok számomra pozitív környezetet?


Olyan ez az egész mint egy végeláthatatlan történet, nagyon kimerítő!



febr. 8. 19:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
6%

Eszel meg iszol te rendesen?

Ha igen de még mindig fennáll a reszketés akkor ne csakrázzál hanem neurológia

Valószínű elküldenek alvásvizsgálatra

febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Jó alvó vagyok, azzal nincs gond.

Enni is eszek, bár sajátos rendszerben.

Neurológiára gondoltam, voltam is régen, de ott inkább a düh-harag-feszültség hármasának a levezetését javasolták.

Még gyerek voltam.

febr. 8. 20:08
 3/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
18%

Nem az ezotériában kell keresni a választ, a háziorvosnak kell megmutatni ezt a kérdést.

Pszichiáterhez fog küldeni szerintem, a többi rajtad múlik.

febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
De, ez a kérdés az Ezotériába íródott, mivel vannak emberek, akik nem csak a pszichiáterben gondolkodnak!
febr. 8. 20:24
 5/35 anonim ***** válasza:
18%
neurológiára, ct és mri vizsgálatra!
febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az ezoterikus (nem annyira kézzel fogható) vélemény is érdekel!
febr. 8. 20:33
 7/35 A kérdező kommentje:
Gondolok itt természetgyógyászatra, kineziológiára, csakratanra, energiagyógyászatra, stb.
febr. 8. 20:34
 8/35 anonim ***** válasza:
25%
ahhoz több infó kell.
febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
15%
Keress fel egy démonűzőt.
febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:

Nekem is gyakori főleg mikor felülök, akkor a nyakam és a lábam.

Én sem tudom mitől van, de szerintem azért lehet mert a testünk pont felébred rendesen és a vér átjárja azt.

febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!