Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minek lehet ezeket a furcsa,...

Minek lehet ezeket a furcsa, erőteljes megérzéseket nevezni?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy hogy olyan dolgokat érzek meg amiknek egyáltalán nincs semmi előjelük.Jó példa amikor egyszer reggel iskolába készülve megláttam az asztalon apám harapófogóját és hirtelen a semmiből olyan érzésem támadt hogy feltétlen szükségem van rá,muszáj magammal vinnem.Nem tudtam mire vélni az érzést de már megtanultam hogy jobb engedelmeskednem neki és elrejtettem a táskámban.Később a suliban abszolút semmi nem történt amiért használnom kellett volna,de hazafele jövet mikor elmentem egy lepukkant parkoló mellett megláttam hogy egy kiskutya nyüszítve vergődik a drótkerítésben.A nyakára is rátekeredett.Előkaptam a harapófogót és kiszedtem a kutyát.Elszaladt:)

Ilyesmi sokszor történik,de gyakran nem mesélem el senkinek mert nem akarom hogy még furábbnak tartsanak(így is antiszoc vagyok)Olyan is volt hogy SMS-en keresztül megéreztem hogy a barátnőm szomorú valamiért,hogy előre tudtam hogy valaki nem fog suliba jönni pedig egy szót se szólt róla,ésígytovább.

Nem igazán tudom hogy mik ezek,én egyszerűen csak úgy könyveltem el hogy "hallgatok az idegesítő hangocskára"


2012. márc. 13. 15:57
 1/5 Diavolino44 ***** válasza:

Leginkabb hatodik erzeknek neveznem. S szerintem nagyon jo dolog ha valaki figyel ra. Mert sokat tud segiteni. Viszont neha ird felul, mert teljesen a marakban fogtartani. Ha valaminek rogeszmesen a rabja vagy akkor azt nem tudod mar elvezni.. Nem beszelve hogy penzt is idot vesztesz s lehet semmi sem fog tortenni.

S ez a kepesseg azt mutatja, te tobb vagy mint amit a tukorben latsz.

2012. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt természetesen fejleszteni is lehet, és érdemes is.
2012. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Apád nem szólt rád, hogy ne hord el a szerszámait, mert így nem tud dolgozni?
2012. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem,mert egy pár hétig vidéken volt a szüleinél:)

Nem tudom hogyan lehetne ezt fejleszteni,de szerintem erre nincs is gyakorlat.Az ember a saját képességeit meg kell tanulnia hogy magától fejlessze.Nem igaz?:)

2012. márc. 18. 01:17
 5/5 A kérdező kommentje:
És megfogadom hogy nem leszek ennek a rabja.Volt már olyan hogy a "hangok" rosszul jöttek.
2012. márc. 18. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!