Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet hogy meleg vagyok?Kígyov...

Lehet hogy meleg vagyok?Kígyoval álmodtam elég eröteljesen azt olvasta az a homsexualitás a fuknál

Figyelt kérdés
semmien téren nem mozgatnak a fiuk,ezéert nem értem az álmot

#álomfejtés #homsexualitás
2021. júl. 24. 19:35
 1/9 Grimfox ***** válasza:
64%
A kígyó alattomosságot, rejtett, de valós veszélyt, ármánykodást jelent. Nagy eséllyel van egy nem túl nyíltan machináló, alattomos rosszakaród. Nagy eséllyel szavakkal támad, vagy árt neked, például a hátad mögött pletykákkal, vagy a titkaid, bizalmas dolgaid kifecsegésével. Ha nyíltan teszi, akkor inkább érzelmileg próbál bántani. "méreg csöpög a nyelvéről"
2021. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van egy öreg csávo az állandoan kioktat meg kritizál,lehet hogy azt veszema szívemre tudat alatt?Soha nem ad nekem igazat
2021. júl. 24. 19:44
 3/9 Grimfox ***** válasza:
58%
Nem tudom megmondani, nem ismerem az embereket, akiket te. Megeshet, hogy ő az, de valószínűbb, hogy valaki, aki kevésbé mondja a szemedbe, és nem kioktat, hanem konkrétan ártani akar. Valódi ártó szándékra gondolj.
2021. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egy embernek el kell tudnia dönteni, hogy melyik nemhez vonzódik, bár ahogy látom lassan a sajátjukban sem biztosak.
2021. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kígyó erőteljesen a kollektív tudattal része, C.G.Jungnak is felűnt, semmi köze az ember szexuális orientációjához.
2021. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jav.:"kollektív tudattalan"
2021. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Mohón vágyod a falloszt?
2021. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Grimfox ***** válasza:
100%
Gondolom freudi értelmezésben erős szexuális jelentése lenne. Mint kábé mindennek.
2021. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt álomtól függetlenül is tudnod kell, hogy melyik nemhez vonzódsz inkább.


Nekem is volt "kígyós" álmom, ráadásul tisztán meg is maradt bennem, - én viszont inkább valamiféle misztikusabb magyarázat felé hajlanék. Lehet, hogy energetikai változás megy végbe benned, - talán tisztulás, vagy áthangolódás lehet. :)

2021. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!