Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg eladhatod a lelked az...

Tényleg eladhatod a lelked az ördögnek?

Figyelt kérdés

Ezt előre leszögezem hogy én nem akarom!!

Xxxtentacion gondolom pár ember ismeri ha jól tudom itt Budapesten is volt egy megemlékezés róla, ha jól tudom ő eladta a lelkét az ördögnek ez lehetséges? Egy zene is készült róla pár évvel ezelőtt amiben megbánja és reméli hogy nem fog meghalni mert állítólag az volt a csere hogy fiatalon elveszi az életet. Azert gondolom hogy ezt meglehet csinálni mert azt mondta az alku úgy szólt, "Gazdag lesz,de fiatalon meghal" és ebbe az az ijesztő hogy tenyleg nagyon gazdag volt, és nagyon fiatalon halt meg. Szóval akkor tényleg meglehet csinálni?


márc. 8. 02:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért
márc. 8. 02:21
 2/14 anonim ***** válasza:
El hát, ez csak anyagi helyzeti kérdés általában, pénzkérdés amiből egyre több és több kell mindenkinek
márc. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ördöggel szövetség,a döggel? Már a nevében is benne van a halál.
márc. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

Nem. Egyrészt a lelkedet nem tudod eladni senkinek/seminek, másrészt ez az "elmélet" több szempontból is hibás.

Ez a mítosz csak az elborult keresztény ethosz sajátossága.

márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Hello

Juli vagyok!

Démonsz??

márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5:Sárgalaposz?
márc. 8. 10:06
 7/14 A kérdező kommentje:
4:Nem tudom ez mennyire igaz, de halála előtt 1 évvel jelentette ki live-ba hogy ő ezt csinálta, és ez az ára. Sajnos be is valósult:( akkor itt csak van valami
márc. 8. 10:08
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
És amikor Pataky Attila azt mondja, hogy elrabolták az ufók, azt is elhiszed?
márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Én bélpoklos vagyok már egy ideje.
márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Én eladnám a sikerért és pénzért cserébe
márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!