Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szkeptikusok miért tagadják...

A szkeptikusok miért tagadják a jeti létezését?

Figyelt kérdés

[link]


100% hogy léteznek jetik.



márc. 15. 09:39
1 2
 1/13 UlfOrmson ***** válasza:
59%

Mert semmi bizonyíték sincs rá. Lábnyomot bárki tud bizonyítani. Majd ha lesz egy elejtett, vagy éélve elfogott egyed (esetleg egy expedíció talál egy elhullott példányt), akkor elfogadom/elfogadjuk a létezését. Addig meg mehet a többi mitikus lény közé.

Az nem bizonyíték, hogy a helyiek hisznek benne. Kb. 100 éve Magyarország egyes részein az emberek szentül hitték, hogy az esőt a sárkány hozzá (na ennek pont annyi a valóságalapja, mint a Himalája najomembernek)

márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A szkeptikusoknak semmi se bizonyíték. Ha esetleg van bizonyíték, az is csak hamisítvány.

Csak egyetlen igazság létezik: az amit a szkeptikuska megtanult az óvódában.

márc. 15. 10:08
 3/13 UlfOrmson ***** válasza:
50%
Te magadtól vagy ilyen sötét vagy súgnak neked. Írtam, hogy egy élő vagy elejtett példány bizonyíték? Elég egybites entitás vagy...
márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha lenne élő példány akkor meg azt írnád hogy kamu videó, mert nem láttad élőben.
márc. 15. 10:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen igazad van! Bár a kérdés nem nekem szól mert nem vagyok szkeptikus ezt a témát illetően, csak úgy leírtam mert engem is érdekelnek ezek a nagyon izgalmas dolgok.
márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja, ez egy vicces sorozat volt.


Az egyik részre még reagáltak is valakik: [link]

márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Kérdező, itt a problémát magadban kellene keresni!

Egyik lehetőség, hogy csak direkt szórakozol, azért teszel fel ilyen logikátlan kérdéseket. De sajnos ismerős a stílus, amiből már korábban is azt lehetett levonni, hogy te ezeket komolyan gondolod.

Akkor viszont baj van.

Nem vagy hajlandó tudomásul venni, hogy az emberiség mai tudása szerint csak tényeknek és bizonyítékoknak hiszünk.

Nem nekem kell bizonyítani, hogy Jeti nincs.

Neked kellene bizonyítani, hogy Jeti van.

[link]


"100% hogy léteznek jetik."


[link]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."


[link]

Magabiztos hülyék; egy modernkori problémáról tudományosan, I. rész


[link]

Magabiztos hülyék; egy modernkori problémáról tudományosan, II. rész

márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert nem néztek még tükörbe.
márc. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pedik van. Például a botos jeti Erdélyben él! Már vagy 600 éves. A huszadik század elején megnőtték a lábát, azóta sántít, bottal jár. Zanyaputrai Zsenyoszk 'Cádé' igy jövendölt felőle 1789-ben :


"Medve ember lábát


tüzes bot sebezi


három labbal


hegyekben barangol


nyugalmát nem leli."

márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

megnőtték a lábát"


Én ezt így nem értem.


"Egyik lehetőség, hogy csak direkt szórakozol"


Ez az egyetlen lehetőség.


Az a vicces, hogy 1-2 ember komolyan veszi ezeket a kérdéseket. Mert okoskodhatnak egy jót.


Csakhát az a baj, hogy amikor valami komoly kérdésről van szó, akkor is ezt a szintet hozzák...

márc. 16. 18:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!