Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik utat járod a bal kéz...

HunLo kérdése:

Melyik utat járod a bal kéz vagy jobb kéz útját és miért?

Figyelt kérdés

márc. 15. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Bal. LaWey tanaiban találtam meg az igazságot. A legjobb életünk akkor lesz ha semmilyen rajtunk kívül álló erőt vagy magasabb rendű célt nem helyezünk az életük kiteljesítése és saját boldogságuk elé.
márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Én a bal kéz útját járom, a jobbal ügyetlen vagyok.
márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én példáúl inkább a jobb kéz útját járom.(Habár nem vettem meg azokat sem akik a ballal szimpatizálnak,járják.Megtudom nagyjábból érteni ,hogy miért)

Én szerintem úgy lelhetünk tartós boldogságra ,ha eljutunk egy magasabb szellemi állapotba ,mint pl:megvilágosodás ,de tudnék ezerféle állapotott felsorolni.Illetve valami felsőbbrendűbb célt szolgálunk.

márc. 15. 17:43
 4/7 A kérdező kommentje:
jav:vetem
márc. 15. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Én aszittem a lábnak van úttya nem a kéznek.
márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nincs olyan h bal vagy jobb kéz útja. a bal kéz útját azért nevezik balnak mert az a gyengébb. de sokan a gonoszság útjának tartják.

mondjuk h van jobb kéz útja. az az erősebb dolgokat fejezi ki. tehát a világunk erősebb része az amiket jobban tapasztalunk, megvizsgálunk és bizonyíthatunk. tehát a fizika, kémia, biológia és minden tudomanyos dolog. minden ami materialistább.

úgymond az ébrenléti állapotunk.


a bal a gyengébbik amit nem nagyon értünk. ilyen például az álmok, viselkedés, személyiség, psziché, mentalitás, inteligencia, de még a hit és a vallás is.

márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig is érdekelt a spiritizmus okkultizmus.Elindultam egy úton akkor még nem tudatosan.Tanulni akartam fejlődni és tapasztalatot szerezni.Elkezdte az Univerzum adnia lehetőségeket ebben a tapasztalásban hogy jobban megértsem a dolgokat amiket kutatok.Volt egy pont amikor a feldolgozott tudás elért bennem egy magas szintet.Itt volt egy választási pont vagy polarizációs választóvonal ahol a tudat test lélek komplexum eldönti melyik úton kíván haladni.

Én sokszori próbálkozás után amik a polaritásváltás megtapasztalását jelentik eldöntöttem végre hogy ezt a tudást önmagam fejlődésére és felvirágoztatására fogom használni.

Ekkor felgyorsult í fejlődésem azon a területen ami érdekelt vagyis az okkultizmus spiritizmus.

Ebben a válaszban nem akarok ezekre rátérni meg felsorolni de sok mindent elsajátítottam ami sikerült még gyorsabbá tenni a fejlődésem.Itt már játszik a fekete mágia annak szinte minden területe.Kipróbáltam megtapasztaltam működik.Megkaptam mindent amit kértem el is vettek mindent amit kértek.

Majd szépen minden már okkultista spiritiszta gyakorlati rendszert kipróbáltam ami a fejlődésemet szolgálta.

Szervezett keretek között is megismerkedtem ezzel az úttal.Egy szabadkőműves páholy tagja lettem megismertem a szinteket felépítést ki mit hogy és miért csinál.betekintést kaptam egy olyan világba amit sokan csak árnyékvilágnak mondanak mert a normál emberek élete mellett a homályban zajlik de kihatással van erre.

Jelenleg megcsömörlötten élek egy csendes alföldi tanyán a végtelen prérin ahol csak búzamezők kukoricaföldek csatornák szelik keresztül kasul a tájat fás ligetekekkel ahova nagyon jó elmenni napközben és rákapcsolódni a természetre a Földre a Napra az Univerzumra.

márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!