Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári betanított gépkezelő...

Gyári betanított gépkezelő állás 3 műszakban, vagy 1 műszakban céges kocsival 1 magadban dolgozó hálózat szerelő állás ? Melyik jobb ?

Figyelt kérdés
dec. 13. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt mindenki maga tudja. Én nem bírok éjszakázni, így az utóbbi.
dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sz.r mindkettő
dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első mert én hasonlóhoz szoktam. Ezt mindenkienk magának kell eldönteni.
dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Én más területen dolgozom, de nekem mindkettő tetszene. Az egyműszakos munka mellett viszont jobban lehet élni.
dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp a második, de azért azt hozzá kell tenni, hogy abban gyakran nem 8 óra a meló.
dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyárban kevesebb a fizetés. 3 hét szabadságot a téli 2 hét, majd a nyári 1 hét leálláskor veszed ki. Oszlop soros hálózat szerelőként mindent szabadon csinálhatsz, 1 magad vagy, nem piszkál 5 kolléga, de veszélyes
dec. 13. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Papíron hangzik csak jól az a szerelői munka, én csináltam ilyet, jobb a gyár. Egyedül nagyon rossz, ha számít az egészséged ne vállald be.
dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


mesélnél róla, hogy milyen?

dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerelői állás mit takar?!
dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!