Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kaptam egy numerológia részlet...

Kaptam egy numerológia részletes elemzést és valahol azt olvastam, hogy karmikus okokból mozgás korlátozott is lehetek ezt hogy kell érteni?!

Figyelt kérdés
Milyen karmikus okokból!?

márc. 31. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Én ezt úgy értelmezném, hogy valamelyik előző vagy akár a mostani életedben valaki miattad lett mozgáskorlátozott.
márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én miattam?
márc. 31. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Olyan szívesen tennéd fel neked egy-két tapintatlan kérdést az értelmi képességeiddel kapcsolatban - de egyáltalán nem tartozik a kérdéshez és végtelen lepontozást is kapnék ( így is) de inkább nem teszem.
márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
*Tennék
márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én értelmi képességeimmel kapcsolatban tenne fel kérdést hát tegyen
márc. 31. 22:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert fél hogy ki basszák innen azé nem szól semmit sem!?
márc. 31. 22:52
 7/7 Grimfox ***** válasza:
87%

A karma nem szemet szemért elven működik. Nem azért lesz valaki mozgáskorlátozott, mert azzá tett valakit. Az ok, és a következmény nem kell, hogy egyezzen. Viszont az egyén karmáját elég nehéz megmondani, ha még nem látható(nem történik semmi miatta). Egy numerológiai elemzésből legfeljebb halvány sejtésekre alapozott következtetéseket lehet adni ilyen témában.

Persze lehetsz karmikus okokból mozgáskorlátozott, tehettél valamit-ki tudja mit-ebben, vagy bármely korábbi életedben, ami ezt eredményezi. Teljesen mindegy, hogy mi volt az, amit tettél, mert az már nem fog megváltozni. Az számít, most mit teszel, hogy elkerüld.

márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!