Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy másik lélek...

Létezik, hogy egy másik lélek àlmomban segít nekem?

Figyelt kérdés
Mostanàban nagyon magam alatt vagyok lelkileg, és írtam egy papnak, hogy majd szeretnék vele beszélgetni. A beszélgetés még nem történt meg, viszont megköszöntem, hogy majd segít. Igazàból azóta azon örlődtem, hogy nem tudom megfogalmazni sem, mi az, ami igazàn bànt. Viszont tegnap éjjel àlmomban talàlkoztunk, és el tudtam neki mondani, hogy mi a baj. Olyan érzés volt, mintha a lelke megkereste volna az enyém, hogy mivel nem jelentkeztem, hogy nekem mikor lenne jó, de ő mindenképp segíteni szeretett volna. Ha ezt elmondom neki, szerintetek mit szólna? Katolikus pap.
ápr. 9. 21:14
 1/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%
Ismertem egy alkoholista papot (lelkész), ő nem nyújtott ilyen szolgáltatást soha.
ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
100%

Nem a pap volt, aki megjelent az álmodban. A paptól reméled a segítséget, de aggódsz, hogy nem tudod elmondani. A tudattalanod ezért álomképként őt jelenítette meg. Ő a segítség szimbóluma az adott álomban. A tudattalanod azért generált ilyen álmot, hogy meg tudd fogalmazni a problémádat saját magad számára.

Teljesen biztos, hogy nem a pap volt az, a papok ilyesmivel nem foglalkoznak, a kereszténység tiltja is az ilyesmivel való kísérletezést. Szerintem ha el is akarod mondani neki, hogy mit álmodtál, semmiképp ne említsd, hogy szerinted a lelke odament hozzád segíteni. Ez az ezotéria, és okkultizmus tárgyköre, ami a papok számára eléggé tabu.

ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez annyira furcsa, hogy kereshetik úgy az Istent, hogy közben nem spirituàlisak? Valaki tud erre vàlaszt? :)
ápr. 9. 22:04
 4/8 Grimfox ***** válasza:
Spirituálisak, csak a vallás szabályain belül. A spirituális azt jelenti, szellemi. A keresztény-ha nem csak dísznek jár a templomba-istent, és önmagát keresi a vallásban. Ez is spirituális út. Vagy nevezheted spiritualitásnak szigorú szabályokkal. Az istenkeresés mindig spirituális dolog.
ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hallottad már hogy az alkoholt úgy is nevezik hogy "spiritusz"?
ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

A háttérhatalom tiltja az okkultizmust, nem akarják, hogy az ember rakapcsolódjon a “forrásra”, azt akarják, hogy ragadj bele a matériába es ne kapj kiutat.

A papoknak se engedik meg ezt a titkos tudomanyt.

Viszont azilluminati jel , a 3 ik szem jelen van a szimbólumjukon, a piramison. A 3 ik szem ami egy mandulaformájú, vagy szem formájú mirigy az agyban

ápr. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan még az elméjükben sem élnek nemhogy az önvalójukban, hanem csak a testben.
ápr. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A radzsasz életmód, nyugtalanság, pörgés, mozgás, vágyak, egészségtelen életmód, a test kívánalmai, tárgyak, birtoklás, matéria, düh, harag, irigység, önálló gondolkodás helyett mások követése, utánzása.
ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!