Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akkor jött össze mindkét...

Miért akkor jött össze mindkétszer a szerelem és a komoly kapcsolat, amikor meghalt egy szülőm?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, eddig két komoly kapcsolatom volt, a többi laza maximum, amikor a másik nem érzett többet. Van valakinek ötlete arra, hogy hogy lehet, hogy mindkét alkalommal azután nyitott felém egy szinte nem is ismert srác, hogy meghalt az egyik szülőm? Kb másfél hónapra rá…? Csak ezekből lett viszonzott szerelem, de már a másodiknak is vége sajnos… Meghalt a nagymamám is két hónapja, most nem történt ilyesmi… van valami ötlet, esetleg hasonló tapasztalat? Hátha rájövök, mi a titka, hogy ne maradjak magányos…

Ami fontos: apukámnál már nem is igen tartottuk a kapcsolatot, anyukám meg teljesen rám bízta a magánéletem, szóval egyáltalán nem arról van szó, hogy együtt éltünk és kontrolláltak volna. Már az első kapcsolatnál is külön éltem, nem is igen érdekelte őket hogy kivel járok.



ápr. 17. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Én alapvetően spirituális beállítottságú vagyok, energiáktól kezdve kártyavetésig mindent csinálok, de nem igazán látok összefüggést, lehet tévedek
ápr. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!