Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az hogy egy ember...

Mitől lehet az hogy egy ember életében nem sikerül semmi?

Figyelt kérdés
Sem munka, Sem párkapcsolat. Pedig keresek,ismerkedem. Sokan több túlsúllyal, rosszabb személyiséggel is találnak társat. Az életem állandóan lejtmenetben van nem úgy mint ismerősöknek hogy egyszer fent, egyszer lent. Egészségügyi gondjaim is vannak, fiatalkoromtól kezdve.
máj. 23. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Soha ne mond hogy soha.

Majd lesz jobb is de lehet rosszabb is.

Lényeg hogy a kis dolgoknak is örülj

máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Legyél optimistább!

A pesszimistáknak nem nagyon sikerül semmi. AZ optimistáknak rosszabb külsővel is sikerül, mert az optimizmusuk megnyerő.

máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
39 éves vagyok. Mindig pozitívan gondolkoztam. Nincsenek kis dolgok mint más embereknek éppen ezt írom.
máj. 23. 08:15
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Képezd át magad, ha nem tetszik a mostani munkád.

Sokféle lehetőség van az életben. Ha akarod írj rám privátban és írok sokféle ötletet. Minden területen.

máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kólauborkával ***** válasza:
82%

Próbálj új társaságokba menni, akár kirándulós vagy kockulós, amelyik neked jobban fekszik.

Egy tuti, eddig rosszul csináltad, mert nem jött össze, amit akartál.

Próbáld máshogy, próbáld újra, addig amég nem éred el, amit szeretnél.

máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen "minden szar" narratívákat általában kis beszélgetés után két csoportba szoktam én besorolni.


Az egyik típus, amikor az illető belül azt érzi, hogy akármit csinál, mindig beszopja, mintha az egész világ ellene lenne, közben kívülről meg az látszik, hogy ugyanazt a hibát követi el újra meg újra. Körbe-körbe szaladgál, és nem érti, miért nem jut egyről a kettőre.


A másik típus, aki szimplán nem tudatosítja a sikereit, vagy egyenesen azokat is kudarcnak éli meg. Például sikeresen felveszik egy új munkahelyre, de neki az marad meg, hogy mekkora szégyen, hogy csak harmadjára sikerült, meg eleve mekkora szar volt, hogy munkát kellett váltani. Ha a sajton is csak a lukat látja valaki, akkor tényleg lejtmenet az élet.


Mielőtt visszavágnál, hogy mennyi mindent megpróbáltál, vagy elkezdenéd sorolni, hogy neked mennyire szar: értem én, én csak leírtam a tapasztalatomat. Nem engem kell meggyőzni, te kérdeztél.

máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is akarok meggyőzni senkit. Rengeteg önismereti könyvet olvastam, próbáltam kilépni ebből a helyzetből. Ismerkedtem vonzó kevésbé vonzókkal is mégis ez a vége. Munkának meg örülnék ha egyszer összejönne.
máj. 23. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Ismerkedj, barátkozz, tanulj valamit. Csak találsz valami jó munkát is. Kitartás. Menni fog ez. Drukkolok neked! 🙂
máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!