Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy ember egész életében...

Ha egy ember egész életében arra törekszik, hogy jó legyen, s törekvését siker koronázza, vajon szüksége van Istenre?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
A sikereidet is csak Isten álltal tudod elérni!Ember tervez.Isten végez!
2016. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
De nem koronázza. Én egész eddigi életemben (bár az csak 22) egyedül voltam jó és elfogyott az erőm, és utált mindenki így én is gyűlölködtem. Alapból vallásos családba születtem, de nem foglalkoztam Istennel. Miután elkezdtem tanulmányozni a bibliát, klisésen hangozhat, de megváltozott minden. Természetesen jó irányba, úgyhogy csak annyi, hogy az ember nem tud jó lenni egyedül.
2016. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

MOst tudtam meg. óriási szerencsém van:ha nem lenne kérdésedben ez az egy szó. HA... Már megzavarodtam volna. Nem szeretnék a pszihológusod lenne! előbb megbetegítenél te engem, mint én meggyógyítanálak téged. Éltet a remény, talán idejében észbe kapnék: JÓ LESZ vigyázni.

Most jutott eszembe a válasz

Válaszom: IGEN! Mivel nem csak Isten és ember van, hanem Sátán is. Ezért van minden embernek szüksége Jézus Krisztus kereszthalálára és feltámadására

NEM csak velem, mással is előfordult már,akartam tenni a jót, s csak végül tudtam meg, hogy rosszat tettem!

2016. okt. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ezt az adott ember érzi, hogy neki segít-e, hogy közben hisz valamiben, pl. Istenben. Lehet, hogy ő pont annak tulajdonítja a sikereket, amiben hisz.
2016. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel Isten tartja létezésben az anyagodat és magát a teret ezért igen.
2016. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Emberi tapasztaláson megyünk keresztül.

Nincs szükségünk másra csak gondolkodásra s ésszerűségre.

2016. okt. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
JÉÉÉ, de érdekes: még a gondolkozásunk, ész-szerűségünk is Istentől van. Már akinek van... de hát aki gőgös... Szegény...: "A szerény felmagasztaltatik, a gőgős megaláztatik."
2016. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 világvége1 ***** válasza:
Nem koronázhat siker ilyen törekvést. A gonosz nem változik meg. Jónak nem lehet Isten nélkül lenni – ő teremti jónak a szellemeket, csak azok majdnem mind gonosszá lesznek egyből.
2020. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!